Dekoracja weselnego stołu wzbogacona o motyw z kolekcji Romantyczna. Ciekawe dekoracje na stół w modnej kolorystyce.
search
  • Dekoracja weselnego stołu wzbogacona o motyw z kolekcji Romantyczna. Ciekawe dekoracje na stół w modnej kolorystyce.
  • Serwetka personalizowana wykonana z flizeliny. Modna dekoracja stołu wzbogacona o grafikę z kolekcji Romantyczna

SERWETKA personalizowana dekoracja stołu 40x40cm Romantyczny Ślub

6,48 zł
Brutto

Elegancka dekoracja w postaci personalizowanej serwetki, pozwoli stworzyć efektowną aranżację stołu. Serwetka personalizowana prezentuje się bardzo stylowo, dlatego warto umieścić ją na talerzach gości. Serwetka jest w jasnej kolorystyce, dlatego pasuje na przyjęcie weselne w każdym stylu. Kolekcja Romantyczna prezentuje się bardzo subtelnie oraz delikatnie.Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Ilość

Minimalna ilość do kupienia wynosi 36.

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Elegancka dekoracja w postaci personalizowanej serwetki, pozwoli stworzyć efektowną aranżację stołu. Serwetka personalizowana prezentuje się bardzo stylowo, dlatego warto umieścić ją na talerzach gości. Serwetka jest w jasnej kolorystyce, dlatego pasuje na przyjęcie weselne w każdym stylu. Kolekcja Romantyczna prezentuje się bardzo subtelnie oraz delikatnie, dlatego warto dobrać do aranżacji stołu dodatki w takim stylu, aby stworzyć spójny wygląd sali weselnej.

Opis:

  • Piękna dekoracja na weselny stół w postaci personalizowanej serwetki, wykonanej z wysokiej jakości papieru - flizeliny. Prezentuje się ona bardzo elegancko, ponieważ flizelina jest grubsza i posiada piękną teksturę. Na serwetce precyzyjną oraz nowoczesną techniką wykonamy dekoracyjny napis oraz element graficzny. Wewnątrz delikatnego wianuszka umieścimy personalizację obejmującą inicjały Pary Młodej, natomiast poniżej wianka ich imiona. Napisy zostaną wykonane ozdobną czcionką, która prezentuje się bardzo efektownie. Napisy są w czarnym kolorze, który pasuje do każdego przyjęcia weselnego, w dowolnym stylu.

Zastosowanie:

  • Serwetki personalizowane sprawdzą się jako nowoczesna dekoracja na stół weselny. Pięknie będą prezentować się, gdy zostaną umieszczone na talerzach gości. Personalizacja z pewnością nadaje osobistego i wyjątkowego charakteru, podkreślając ważność uroczystości. Serwetka personalizowana to oryginalna dekoracja, która z pewnością zachwyci zaproszonych gości. Do stworzenia efektownej aranżacji stołu warto wykorzystać nowoczesne dodatki, które wpisują się w aktualne trendy ślubne. Goście z pewnością zwracają uwagę na detale, a serwetki personalizowane na pewno ich pozytywnie zaskoczą.

  • Personalizowana serwetka jest bardzo modnym dodatkiem, który z pewnością będzie prezentować się również na pamiątkowych zdjęciach na weselach. Dbałość o szczegóły sprawi, że wesele będzie z pewnością przebiegać zgodnie z planem. Dodatki weselne z kolekcji Romantyczna zachowane są w jasnej kolorystyce, dlatego warto dobrać dekoracje na wesele w kolorze różu, który prezentuje się bardzo subtelnie. Na pewno będziecie mogli mieć przyjęcie weselne w minimalistycznym i delikatnym stylu.

Wymiary:

  • 40 x 40 cm

Zobacz także