SKRZYNKA Podziękowanie dla Świadka Kamienie do Whiskey
search
  • SKRZYNKA Podziękowanie dla Świadka Kamienie do Whiskey
  • SKRZYNKA Podziękowanie dla Świadka Kamienie do Whiskey

SKRZYNKA Podziękowanie dla Świadka Kamienie do Drinków/Whiskey

78,98 zł
Brutto
Mega NOWOŚĆ! Kamienie do drinków i do whiskey to elegancki prezent, który pokocha każdy gentleman! Drinki przygotowane ze schłodzonymi kamieniami, a nie kostkami lodu zachowają swoją moc i aromat. Każdy koneser dobrych alkoholi powinien mieć ten modny gadżet!

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Mega NOWOŚĆ! Kamienie do drinków i do whiskey to elegancki prezent, który pokocha każdy gentleman! Drinki przygotowane ze schłodzonymi kamieniami, a nie kostkami lodu zachowają swoją moc i aromat. Każdy koneser dobrych alkoholi powinien mieć ten modny gadżet!

Opis:
  • Elegancka drewniana skrzyneczka z kamieniami do whiskey schowanymi w czarnym, eleganckim woreczku. Wieko skrzynki od wewnętrznej strony dekorowane jest etkietą w czarnej eleganckiej stylistyce. Grafika przedstawia szklaneczkę do drinków oraz skrzyżowane cygara. Znajduje się na niej tekst podziękowania:
Dziękujemy, że byłeś naszym Świadkiem! W dniu naszego ślubu dziękujemy Ci za to, że mogliśmy liczyć na Twoją pomoc i wsparcie w tej ważnej chwili naszego życia."
  • Wieko skrzynki po zewnętrznej stronie ma elegancki czarny nadruk, wykonany mega trwałą i najnowocześniejszą metodą, który przedstawia czarną muszkę na tle geometrycznego wzoru. Dopiszemy na nim tekst "Najlepszy Świadek" oraz imię Waszego przyjaciela.
Zastosowanie:
  • Gotowy zestaw prezentowy to łatwy sposób na efektowne podziękowanie dla Świadka. Jeśli Wasz przyjaciel jest koneserem dobrych alkoholi, ten zestaw będzie nieocenionym dodatkiem w jego kolekcji smakosza. Taki zestaw to prezent z klasą, który zachwyci każdego gentlemana.
Wymiary:
  • wymiary skrzynki: 16cm x 13cm; ilość kamieni: 6 sztuk

Oryginalne podziękowania dla świadka - praktyczna pamiątka

Ślub jest najważniejszym dniem w życiu, a pomoc świadków w jego organizacji oraz wsparcie jakiego udzielają podczas uroczystości zaślubin i przyjęcia weselnego jest niezastąpiona. W związku z tym należą im się szczególne podziękowania za ich przyjaźń i za to, że zawsze można na nich polegać bez względu na okoliczności. Warto więc obdarować ich oryginalnym upominkiem, który będzie pamiątką na lata. Czasem niewielki podarunek będzie najlepszym wyrazem wdzięczności, który wywoła uśmiech na twarzy i sprawi, że łezka szczęścia w oku się zakręci. Mamy więc wyjątkową propozycję prezentu dla świadka - oryginalny i niezwykle praktyczny.

Podziękowanie dla świadka - idealny prezent i pamiątka

Dostępna w naszym sklepie personalizowana skrzynka z kamieniami do drinków będzie idealnym prezentem dla świadka - konesera dobrych alkoholi lub zimnych napoi, które przygotowane ze schłodzonymi kamieniami zachowują ich smak, aromat oraz moc. Sprawdzają się znacznie lepiej niż tradycyjne kostki lodu. Z całą pewnością Twój świadek będzie zachwycony tym wyjątkowym prezentem, który jest nie tylko praktyczny, ale dzięki personalizacji stanowi doskonałą pamiątkę na lata, która będzie przywoływała miłe i wzruszające wspomnienia z dnia ślubu.

Elegancka skrzynka na whisky - idealna dla każdego gentlemana

Drewniana skrzyneczka z kamieniami do whiskey schowanymi w czarnym woreczku jest bardzo gustownym i eleganckim upominkiem dla świadka. Będzie doskonałym wyrazem wdzięczności za okazaną pomoc i przyjaźń. Na wieku skrzynki, przyozdobionej dekoracyjną grafiką utrzymaną w czarnej i bardzo eleganckiej stylistyce, został umieszczony tekst podziękowania (strona wewnętrzna) oraz personalizowany napis "Najlepszy Świadek" z grafiką czarnej muszki (strona zewnętrzna). Ten ekskluzywny prezent z klasą z pewnością zachwyci każdego gentlemana i wywoła uśmiech na jego twarzy.

Kosze prezentowe z whisky - gotowy prezent dla świadka

Personalizowany kosz prezentowy z whisky ze skrzyneczką i umieszczonymi w niej kamieniami do niej, by zawsze smakowała wyśmienicie, będzie idealnym upominkiem dla świadka. Pozwoli w sposób wyjątkowy i oryginalny podziękować mu za pełnienie tak ważnej roli na Twoim ślubie i weselu. Będzie wyśmienitym dodatkiem do kolekcji każdego smakosza dobrze schłodzonych alkoholi. Jest to upominek nietuzinkowy, podobnie jak przyjaźń, która Was łączy. A elegancka skrzyneczka i kamienie będą o tym fakcie ciągle przypominały.

Zobacz także