Personalizowany album na fotografie, wykonany z ekoskóry. Na okładce widnieje kwiatowy motyw.
search
 • Personalizowany album na fotografie, wykonany z ekoskóry. Na okładce widnieje kwiatowy motyw.
 • Album z okładką z ekoskóry. Wewnątrz znajdują się karty z pergaminem.

ALBUM ślubny na zdjęcia prezent dla Pary Młodej LiMarte

94,98 zł
Brutto
Najlepsze prezenty ślubne charakteryzują zarówno ich niezaprzeczalne atuty wizualne, jak i walory praktyczne. Pary Młode zbyt często dostają upominki, których losem jest wylądować na dnie szuflady bądź w piwnicy.

Personalizacja zamówienia

 • Maks. 250 znaków
 • Maks. 250 znaków
 • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Najlepsze prezenty ślubne charakteryzują zarówno ich niezaprzeczalne atuty wizualne, jak i walory praktyczne. Pary Młode zbyt często dostają upominki, których losem jest wylądować na dnie szuflady bądź w piwnicy.

Opis:

 • Z myślą o osobach, które chcą się pozytywnie wyróżnić i sprezentować młodej parze podarunek zarówno wyjątkowo piękny, jak i użyteczny, przygotowaliśmy nasz wyjątkowy album ślubny z kolekcji LiMarte! Został on stworzony z wysokiej jakości materiałów, Dzięki czemu zachowuje trwałość i długowieczność. Za wykonanie prezentu na ślub w postaci albumu na zdjęcia odpowiadają najzdolniejsi z naszych projektantów. Ich odważne i bezkompromisowe podejście nadaje ich tworom artystycznego wyrazu. Dzięki temu oferowany przez nas album na zdjęcia ślubne prezentuje się niczym małe dzieło sztuki!
 • Niebanalna, minimalistyczna i elegancka oprawa graficzna albumu na zdjęcia zapiera dech w piersiach i zachwyca swym urokiem. Kolorystyka idealnie wpasowuje się w nastrój śluby. Dzięki zastosowaniu uniwersalnej, jasnej barwy, album na zdjęcia ślubne bardzo dobrze prezentuje się w mieszkaniu jako element ozdobny. Przód oferowanego przez nas prezentu na ślub zdobią urocze ilustracje kwiatów oraz listków. Ich subtelna kolorystyka przywodzi na myśl romantyczny, wiosenny spacer po parku. Album na zdjęcia ślubne jest upominkiem personalizowanym, dzięki czemu nabiera osobistego charakteru. Na samym jego środku znajdują się wykonane szykowną czcionką pierwsze litery imion pary młodej. Pod nimi znajduje się data ich wyjątkowego dnia ślubu. Album jest pojemny, dzięki czemu mieści dużą ilość zdjęć.

Zastosowanie:

 • Album na zdjęcia ślubne stanowi część kolekcji LiMarte. Została ona przygotowana jako wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju zestaw specjalnie z myślą o ślubie. W rezultacie album najlepiej komponuje się z pozostałymi elementami zestawu, a wszystkie razem nabierają szczególnego blasku.
 • Wybór asortymentu do naszego sklepu online ŚlubneZakupy.pl jest rezultatem rygorystycznej selekcji. Oznacza to, że wybieramy jedynie najwyższej jakości produkty. Decydując się na nie, możesz mieć pewność satysfakcji zarówno twojej, jak i osób, którym podarujesz prezent. Nie czekaj! Zakup nasz album na zdjęcie ślubne, dołącz do grona naszych zadowolonych klientów, a z pewnością zrobisz piorunujące wrażenie na swoich bliskich!

Wymiary:

 • 60 stron (30 kartek)
 • Format albumu wysyłany losowo: 29 cm x 29 cm lub 24 cm x 29 cm

Zobacz także