Czekoladka na słodki upominek dla gości weselnych. Wzbogacona o etykietkę z kolekcji LiMarte.
search
 • Czekoladka na słodki upominek dla gości weselnych. Wzbogacona o etykietkę z kolekcji LiMarte.

CZEKOLADKI podziękowanie dla gości LiMarte 10szt

19,80 zł
Brutto

Uroczystość ślubna to wielkie wydarzenie zarówno dla pary młodej, jak i zaproszonych gości. Podczas tego dnia każdy stara się, aby wypaść on jak najlepiej, pozostawiając po sobie niezapomniane wspomnienia.

Ilość

1-3 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Uroczystość ślubna to wielkie wydarzenie zarówno dla pary młodej, jak i zaproszonych gości. Podczas tego dnia każdy stara się, aby wypaść on jak najlepiej, pozostawiając po sobie niezapomniane wspomnienia.

Opis:

 • Oferowane przez nas czekoladki to drobny, lecz pełen uroku upominek dla gości weselnych. Niewielkie prezenty takie jak ten, pozwalają gościom poczuć troskę i dobroć, jaką ich otaczasz. Upominek ślubny w postaci czekoladek to gwarancja uśmiechu na twarzach gości. Wykonanie z najwyższej jakości kakao sprawią, że słodki smak na długo pozostanie w ich pamięci. 
 • Czekoladki zawinięte są w minimalistyczne i gustowne opakowanie. Na etykiecie znajdują się podziękowania, które podkreślają twój szacunek i wdzięczność za uczestnictwo gości w uroczystości. Użyta czcionka prezentuje prawdziwie mistrzowskie opanowanie sztuki kaligrafii. W rezultacie jest jednocześnie elegancka i przyjacielska, budząc pozytywne i przyjemne odczucia. 
 • Oprócz podziękowań etykieta zdobiona jest intrygującymi ilustracjami kwiatków oraz liści. Realistyczna kreska czyni z nich ucztę dla estetycznych zmysłów.  Subtelna i delikatna kolorystyka doskonale podkreśla i uzupełnia wizualne walory ślubnego upominku. W rezultacie, stanowią one prawdziwą uczę dla oka. Całości dopełnia znajdujące się pod etykietą złote sreberko, które w połączeniu z całością tworzy harmoniczny komplet.

Zastosowanie:

 • Czekoladki dobrze prezentują się wraz z zastawą. Dzięki temu znajdując je położone na talerzu, goście udający się do stołów będą bardzo mile zaskoczeni. Stanowią idealną przekąskę w oczekiwaniu na jedno z dań głównych. Upominek ślubny stanowi część kolekcji LiMarte. Zestaw został przygotowany przez naszych najlepszych projektantów, którzy znają bieżące trendy ślubne bardziej, niż ktokolwiek inny. Czekoladki najlepiej komponują się razem z pozostałymi elementami kolekcji. Pełen zestaw prezentuję się tak niezwykle, że jego obecność podnosi rangę uroczystości do wydarzenia najwyższej klasy.
 • Upominki ślubne z naszego sklepu online ŚlubneZakupy.pl przechodzą proces szczegółowej i rygorystycznej selekcji. Do sprzedaży trafiają jedynie produkty najwyższej jakości, których zakup jest gwarancją satysfakcji zarówno pary młodej, jak i gości. Nie zwlekaj! Kup nasz upominek na ślub dla gości w postaci czekoladek i dołącz do setek naszych zadowolonych klientów!

Wymiary:

 • ok. 3,5 cm x 3,5 cm; grubość ok. 0,4 cm

 • masa: 5 g

Ważne:

 • przechowywać w temperaturze 12-18°C i wilgotności poniżej 75%

 • składniki: cukier, tłuszcz kakaowy, mleko pełne w proszku, miazga kakaowa, emulgator: lecytyna sojowa, aromat: wanilina, masa kakaowa min. 35%
 • cena dotyczy 10 sztuk

Zobacz także