Upominek dla gości i atrakcja na wesele w postaci baniek mydlanych. Personalizowane dodatki są bardzo modne.
search
 • Upominek dla gości i atrakcja na wesele w postaci baniek mydlanych. Personalizowane dodatki są bardzo modne.

BAŃKI mydlane z personalizacją Kolekcja Młoda Para 10szt

29,98 zł
Brutto

Bańki mydlane to efektowny gadżet, który z pewnością sprawdzi się podczas Waszego wesela. Dzięki niemu możecie uzyskać piękne zdjęcia z uroczystości weselnej. Dodatkowo personalizowane bańki mydlane można podarować jako upominek dla gości w ramach podziękowania.

Personalizacja zamówienia

 • Maks. 250 znaków
 • Maks. 250 znaków
Kolory: Jasnoróżowy
Ilość

Minimalna ilość do kupienia wynosi 3.

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Bańki mydlane to efektowny gadżet, który z pewnością sprawdzi się podczas Waszego wesela. Dzięki niemu możecie uzyskać piękne zdjęcia z uroczystości weselnej. Dodatkowo personalizowane bańki mydlane można podarować jako upominek dla gości w ramach podziękowania za udział w uroczystości.

Opis:

 • Przezroczysta buteleczka ze specjalnym płynem do robienia baniek mydlanych. Dodatkowo zakrętka opakowania od baniek mydlanych posiada zdobienie w postaci uroczego, małego serduszka. Idealnie sprawdzi się, aby stworzyć niezwykłą atmosferę podczas Waszej uroczystości weselnej. Do zestawu dołączone są ozdobne etykietki w czarnej kolorystyce, na nich znajdują się napisy, które wykonamy czcionką w białym odcieniu. Na etykietce umieścimy delikatny kwiatowy kontur, który prezentuje się nowocześnie. Personalizacja obejmuje takie elementy, jak imiona Pary Młodej oraz datę uroczystości.

Zastosowanie:

 • Szukacie oryginalnego upominku w ramach podziękowania dla gości? Świetnie sprawdzi się opakowanie z płynem do robienia baniek mydlanych. Dzięki temu, że w zestawie znajdują się samoprzylepne etykiety, podkreślą one wyjątkowy charakter uroczystości zaślubin. Etykietka zachowana jest w modnej biało-czarnej kolorystyce, przez co wpisuje się w aktualne trendy ślubne.
 • Bańki mydlane można wykorzystać również jako gadżet do pamiątkowych zdjęć. Warto zadbać o odpowiednie atrakcje na Waszym weselu, ponieważ goście z pewnością zwracają uwagę na takie szczegóły. Przykładowo bańki mydlane można umieścić w specjalnym naczyniu, miejscu, aby każdy z gości mógł je wziąć. Dodatkowo ciekawie będą prezentować się umieszczone obok nakryć gości przy stole, obok talerzy. Bańki mydlane wzbogacone o etykiety z kolekcji Młoda Para prezentują się efektownie. Warto wykorzystać pozostałe dekoracje i dodatki z takim samym motywem, aby stworzyć spójną aranżację stołu, jak również całego wnętrza sali weselnej. Dekoracja w biało-czarnej kolorystyce nie wychodzą z mody, można zastosować je podczas wesela w dowolnym stylu.

Wymiary: 

 • Wysokość: 10,5 cm, szerokość: 0,5 cm

Ważne: 

 • Zestaw zawiera bańki mydlane oraz samoprzylepne etykiety.
 • Do wyboru kolory opakowań, takie jak: biały, różowy.
 • Wysyłka tylko po wpłacie na konto.
 • Cena dotyczy 10 sztukZobacz także