DIAMENCIKI ozdobne na stoły 100szt
search
  • DIAMENCIKI ozdobne na stoły 100szt
  • DIAMENCIKI ozdobne na stoły 100szt
  • DIAMENCIKI ozdobne na stoły 100szt
  • DIAMENCIKI ozdobne na stoły 100szt
  • DIAMENCIKI ozdobne na stoły 100szt
  • DIAMENCIKI ozdobne na stoły 100szt

DIAMENCIKI ozdobne na stoły 100szt

4,98 zł
Brutto

Kolorowe diamenciki to klasyczny dodatek do każdego wesela! Stwórz własną, niepowtarzalną dekorację!

Kolory: Jasnoróżowy
Ilość

24h

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Kolorowe diamenciki to klasyczny dodatek do każdego wesela! Stwórz własną, niepowtarzalną dekorację!

Opis:

  • akrylowe diamenciki w wielu kolorach do wyboru

Zastosowanie:

  • diamenciki stworzą piękną dekorację stołu, porozsypywane między świeczkami i wazonami będą delikatnym, kolorowym akcentem, który przypadnie wszystkim gościom do gustu

Wymiary:

  • rozmiar diamencika: 1,2cm

Zobacz na filmie, jak wykorzystać diamenciki do dekoracji:


Efektowne diamenciki - stwórz elegancką dekorację stołu

Dekoracja stołu to jeden z kluczowych elementów, który wpływa na ogólny klimat całej uroczystości. To przy nim zasiadają goście i spożywają potrawy i napoje przewidziane na konkretną uroczystość. Niezależnie więc od tego czy będzie to wesele czy inna uroczystość, należy odpowiednio go udekorować. Można wykorzystać do tego celu, m.in. efektowne diamenciki.

Efektowne diamenciki na stół weselny i nie tylko

Te efektowne elementy dekoracyjne zostały wykonane z tworzywa, jakim jest akryl. Dostępne są one różnorodnych kształtach, wielkościach oraz kolorach. Dzięki temu bez problemu można dopasować je do każdego wystroju. Przezroczyste tworzywo sprawia, że pod wpływem światła uzyskuje się niepowtarzalne refleksy świetlne, które nadają subtelny klimat każdej uroczystości. W ten sposób można stylizować każde wnętrze w dowolnie nawiązując między innymi do ekskluzywnego stylu glamour. Idealnie komponują się z piękną zastawą i innymi szklanymi dodatkami oraz kompozycjami kwiatowymi. Z powodzeniem można wykorzystać je zarówno na uroczystość weselną, jak i każdą inną, gdy chce się stworzyć niepowtarzalną dekorację nie tylko stołu.

Kryształki ozdobne na stół - jak ich używać?

Ich poręczna forma pozwala na bardzo różnorodne zastosowanie. Można przede wszystkim rozsypać je na stole wśród innych dopełniających elementów dekoracji, a także ułożyć je w efektownych, szklanych naczyniach i umieścić na stołach. Można także pozwolić sobie na niepowtarzalne komponowanie ich pod względem kolorystycznym - wszystko zależy od naszego zamysłu i efektów, jakie zamierzamy osiągnąć. Zdecydujmy się więc na jeden lub dwa kolory lub zastosujmy niezwykłą mieszankę.

Brylanciki ozdobne – gdzie kupić?

Te niezwykłe elementy dekoracyjne dostępne są w wygodnych paczkach po 100 sztuk w wybranym kolorze. Dzięki temu możemy zakupić ich ilość adekwatnie do swoich potrzeb. Pakowane są one również w jednym kolorze, więc możemy zdecydować się tylko na jeden wariant lub kilka, które nas szczególnie interesują. Najwygodniej po prostu kryształki rozsypać, ale dostępne są również takie, które można przykleić i w tej sposób ozdobić na przykład takie naczynia jak wazony czy kieliszki lub użyć do każdego innego celu. Zakupu brylancików najlepiej dokonać wtedy, gdy już posiadamy gotowy zamysł całej dekoracji uroczystości - dzięki temu wybierzemy te, które najlepiej będą komponować się z całością. Tym samym uzyskamy również spójną i elegancką oprawę stołu.

Zobacz także