MENU weselne Romantyczna
search
  • MENU weselne Romantyczna
  • MENU weselne Romantyczna

MENU weselne Romantyczny Ślub

14,98 zł
Brutto
Menu weselne sprawdzi się idealnie jako dekoracja stołu oraz rozpiska dań, które są przygotowane dla zaproszonych gości weselnych. Całość zachowana jest w jasnej kolorystyce, a menu wykonane jest z eleganckiego, czerpanego papieru, które ma nieregularne brzegi. Menu weselne sprawdzi się idealnie, aby poinformować gości o tym, jakie dania pojawią się podczas uroczystości weselnej. 

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Ilość

Minimalna ilość do kupienia wynosi 12.

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Menu weselne sprawdzi się idealnie jako dekoracja stołu oraz rozpiska dań, które są przygotowane dla zaproszonych gości weselnych. Całość zachowana jest w jasnej kolorystyce, a menu wykonane jest z eleganckiego, czerpanego papieru, które ma nieregularne brzegi. Menu weselne sprawdzi się idealnie, aby poinformować gości o tym, jakie dania pojawią się podczas uroczystości weselnej. Dodatkowo personalizowane menu sprawdzi się świetnie jako ozdoba na weselny stół.

Opis:
  • Eleganckie menu weselne wykonane z efektownego czerpanego papieru. Dodatkowo posiada niezwykłe zdobienie na brzegach o nieregularnych kształtach. Napisy na menu weselnym wykonamy dekoracyjną czcionką, która prezentuje się bardzo stylowo.  Kolekcję Romantyczną charakteryzuje również element delikatnej gałązki, która prezentuje się bardzo subtelnie oraz minimalistycznie. Wszystkie te elementy tworzą spójną całość, poprzez co, menu weselne jest bardzo eleganckie i idealnie pasuje na przyjęcie weselne w każdym stylu.

Zastosowanie:
  • Personalizowane menu weselne idealnie sprawdzi się jako dodatek na wesele. Umieszczone na stole, obok nakryć gości wskaże, jakie dania będą przygotowane dla zaproszonych osób. Goście z pewnością nie będą mogli doczekać się smakołyków, jakie na nich czekają. Spis potraw na personalizowanym menu z pewnością ułatwi również organizację wesela. Dania na weselu są jednym z najbardziej oczekiwanych elementów podczas przyjęcia, a zaprezentowane na menu sprawią, że goście nie będą mogli się ich doczekać i każdy z nich dobierze potrawę odpowiednio dopasowaną do siebie.

  • Menu weselne wykonane z czerpanego papieru prezentuje się bardzo elegancko, dlatego będzie pięknie prezentować się jako dekoracja weselnego stołu. Oryginalny styl wykonania menu weselnego z pewnością zachwyci zaproszone osoby. Personalizowane dodatki są bardzo modne, dlatego warto dobrać odpowiednie do uroczystości. Kolekcja Romantyczna z dekoracjami ślubnymi prezentuje się bardzo efektownie. Menu weselne, wizytówki, upominki dla gości na pewno będą ciekawie prezentować się na pamiątkowych zdjęciach, które możecie umieścić w pamiątkowym albumie ślubnym na zdjęcia. 

Wymiary:
  • ok. 10,5cm x 29cm (połowa a4 w pionie)

WAŻNE:
  • skład menu w dokumencie tekstowym prosimy przesłać na maila: produkcja@sklepyoms.pl - prosimy o uważne sprawdzenie, skład będzie kopiowany bezpośrednio z przesłanego przez Państwa pliku

  • minimalna ilość do zamówienia: 12 sztuk

Zobacz także