Instrukcja do księgi gości w ramce. Dodatek ślubny.
search
  • Instrukcja do księgi gości w ramce. Dodatek ślubny.

INSTRUKCJA do księgi gości na wesele Nowoczesny Ślub (+złota ramka)

19,98 zł
Brutto

Instrukcja obsługi księgi gości na wesele to prosty, ale istotny element, który ułatwia gościom pozostawienie swego śladu w pamiątkowej księdze. Prezentacja instrukcji w złotej ramce i brązowym tłem podnosi widoczność oraz znaczenie księgi, a jednocześnie podkreśla ważność wpisów gości. Zawiera ona serdeczne słowa podziękowania i zachęty do dzielenia się najlepszymi życzeniami.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Instrukcja do księgi gości to istotny element, który pomaga w udokumentowaniu wszystkich życzeń i wiadomości pozostawionych przez uczestników uroczystości. Prezentowana w stylowej złotej ramce, zawiera jasne wskazówki oraz podziękowanie za obecność, zachęcając gości do dzielenia się swoimi myślami. 

Prosty, nowoczesny design z tłem w odcieniach brązu i jasną czcionką sprawia, że instrukcja jest czytelna i łatwo zauważalna. Ramka, w której się znajduje, dodaje wizualnej atrakcyjności i chroni instrukcję przed przypadkowym zabrudzeniem czy zniszczeniem. Umieszczona w centralnym punkcie recepcji weselnej, stanowi praktyczny punkt orientacyjny dla gości, kierując ich uwagę na księgę, która czeka na ich wpisy. Dzięki temu, pamiątkowa księga gości będzie pełna osobistych wiadomości, które para młoda będzie mogła czytać przez lata.

Po weselu, instrukcja w ramce może stać się częścią dekoracji domu, przypominając o ciepłych słowach i dobrych życzeniach od najbliższych. To nie tylko funkcjonalny, ale i estetycznie przyjemny dodatek, który z czasem zyskuje na wartości emocjonalnej. Taka tabliczka to znakomity sposób na to, aby zapewnić, że każdy wpis będzie miał swój porządek i miejsce, a sama księga gości stanie się skarbnicą wspomnień.

Wymiary:

  • A5