Zimne ognie w kształcie serca z bilecikiem. Podziękowanie ślubne dla gości.
search
  • Zimne ognie w kształcie serca z bilecikiem. Podziękowanie ślubne dla gości.

ZIMNE OGNIE w kształcie SERCA Nowoczesny Ślub 2szt

12,98 zł
Brutto

Zimne ognie w kształcie serca to czarujący element, który dodaje iskry do ślubnych chwil.  Każdy zimny ogień jest wyposażony w bezpieczny uchwyt, który umożliwia łatwe i bezpieczne użytkowanie. Dodatkowo, personalizowana etykieta sprawia, że nawet taki drobny element jak zimny ogień może stać się wyrazem osobistej dekoracji. To miły akcent, który pozwala gościom na czynny udział w tworzeniu niepowtarzalnej atmosfery wesela.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Ilość

Minimalna ilość do kupienia wynosi 4.

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Zimne ognie w kształcie serca to romantyczny dodatek do nowoczesnego ślubu, który rozświetli atmosferę i doda magii uroczystości. Te małe, ale ujmujące akcesoria to idealny sposób na podkreślenie kluczowych momentów ceremonii. 

Pozwalają one na stworzenie pięknego efektu wizualnego, gdy goście razem zapalą je, symbolizując jedność i wspólną przyszłość pary młodej. Te zimne ognie to świetna atrakcja dla gości, którzy mogą uczestniczyć w tworzeniu niezapomnianego momentu. Prosta, ale ujmująca konstrukcja zimnych ogni sprawia, że są one bezpieczne i łatwe w użyciu. Przywiązana etykieta z imionami państwa młodych i datą ślubu dodaje personalnego charakteru, a także służy jako pamiątka z tego wyjątkowego dnia. Idealne do sesji zdjęciowej lub jako część wieczornych obchodów, zimne ognie w kształcie serca dodadzą blasku każdej uroczystości.

Gdy światła zgasną, a serca zimnych ogni wygasną, pozostanie wspomnienie ciepła i radości, które rozpaliły. Idealne do wspólnego zapalenia przez parę młodą podczas pierwszego tańca lub jako uroczyste powitanie nowożeńców na przyjęciu weselnym. Dzięki nim każda fotografia staje się żywa i pełna światła, tworząc niezapomniane tło dla zdjęć.

Ważne:

  • cena dotyczy 2 sztuk,
  • minimalna ilość do zakupienia to 4 komplety,
  • wysokość ok. 16.5 cm.