BOMBONIERKA z krówkami podziękowanie ślubne Nowoczesny Ślub
search
  • BOMBONIERKA z krówkami podziękowanie ślubne Nowoczesny Ślub

BOMBONIERKA z krówkami podziękowanie ślubne Nowoczesny Ślub

48,98 zł
Brutto

Bombonierka wypełniona słodkimi krówkami, zapakowanymi w eleganckie opakowania, to wyraz gościnności i troski o dobre samopoczucie gości. Personalizowane opakowanie z imionami państwa młodych i datą ślubu sprawia, że ten słodki upominek staje się także pamiątką dnia, w którym dwie osoby połączyły swoje drogi. Słodkości w bombonierce to nie tylko przysmak do skosztowania, ale także sposób na wywołanie uśmiechu i słodkich wspomnień.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Ilość

24h

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Bombonierka z krówkami to serdeczne podziękowanie dla gości weselnych, które łączy tradycję z nowoczesnością. Przyjemność rozpakowywania każdej krówki i delektowanie się nią to doskonały sposób na przedłużenie weselnej atmosfery. 

Opakowanie z brązową etykietą, na której znajdują się imiona państwa młodych i data ich ślubu, jest proste, ale pełne ciepła. Słodkie krówki ukryte w środku są małym przysmakiem, który każdy gość może zabrać ze sobą, przypominając sobie o słodyczy wspólnie spędzonego czasu. Wewnątrz bombonierki krówki są elegancko zapakowane w małe papierki z podziękowaniem, dodając odrobiny blasku do wizualnego doświadczenia. Ta starannie przygotowana słodka niespodzianka jest nie tylko smakowita, ale również stanowi pamiątkę, którą goście mogą cenić zarówno za jej zawartość, jak i estetyczną prezentację.

Bombonierka z krówkami to smakowite podziękowanie dla gości weselnych, które dostarcza chwili słodkiego relaksu. Goście mogą delektować się słodkimi przekąskami w drodze do domu lub podczas kolejnych dni, wspominając miłe chwile spędzone na ślubie i przyjęciu.

Wymiary:

  • ok. 16,5cm x 16,5cm,
  • grubość ok. 2,5cm.

Ważne:

  • data ważności do spożycia wynosi pół roku od daty zakupu,
  • bombonierkę z krówkami należy przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.