Ramka na ślubne zdjęcie Młodej Pary. Pamiątka ślubu.
search
  • Ramka na ślubne zdjęcie Młodej Pary. Pamiątka ślubu.

RAMKA na zdjęcie ślubne Młodej Pary Nowoczesny Ślub

59,98 zł
Brutto

Ta ramka na zdjęcie to sposób na przypomnienie sobie o ciepłych uczuciach i radosnych chwilach dniu ślubu. Czyste, białe obramowanie kontrastuje z ciepłym brązem personalizowanej etykiety, tworząc wyrafinowaną prezentację dla wyjątkowego zdjęcia.

Personalizacja zamówienia

  • Nie wybrano pliku GIF, JPG, PNG, DOC, DOCX, PDF, ODT, XLS, XLSX, ODS, TXT, RTF
  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
wydruk zdjęcia: tak
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Prosta w formie, ale pełna znaczenia, ramka na zdjęcie ślubne to doskonały sposób na podkreślenie piękna i głębi ulotnych chwil. Zaprojektowana z myślą o osobach ceniących nowoczesne dodatki, łączy w sobie minimalizm z funkcjonalnością. 

Białe tło ramki tworzy spokojną przestrzeń dla każdego zdjęcia, podczas gdy personalizacja imion i daty ślubu na dole dodaje intymnego wymiaru. Jest to idealny sposób na celebrowanie miłości i wspólnych doświadczeń. Ramka jest zaprojektowana tak, aby harmonijnie wpasować się w różne wnętrza, od klasycznych po współczesne. Solidna konstrukcja zapewnia, że będzie trwałym elementem domowej galerii, a jednocześnie wystarczająco delikatna, aby nie przyćmić zawartej w niej fotografii.

Jako prezent dla Młodej Pary lub jako element dekoracyjny ich nowego domu, ramka ta jest uosobieniem prostoty i ciepła. Każde spojrzenie na zawarte w niej zdjęcie to powrót do chwili, gdy dwie ścieżki życia złączyły się w jedną, a przyszłość rozciąga się jasna i pełna nadziei przed młodą parą.

Wymiary:

  • ramka: 20 cm × 20 cm
  • miejsce na zdjęcie w rozmiarze: 10 cm × 15 cm

Zobacz także