ZAWIESZKI na alkohol personalizowana dekoracja butelek Nowoczesny Ślub
search
  • ZAWIESZKI na alkohol personalizowana dekoracja butelek Nowoczesny Ślub

ZAWIESZKI na alkohol personalizowana dekoracja butelek Nowoczesny Ślub

18,98 zł
Brutto

Personalizowane zawieszki na alkohol przemieniają każdą butelkę w unikatowy element celebracji ślubnej. Wyjątkowe połączenie kolorystyczne i eleganckie czcionki sprawiają, że są one zarówno dekoracją, jak i wyrazem docenienia obecności gości. Zawieszki te stanowią most między tradycyjnym obyczajem a nowoczesną estetyką.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Ilość

Minimalna ilość do kupienia wynosi 2.

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Te zawieszki na butelki alkoholu są świetnym sposobem na dodanie osobistego akcentu do ślubnych toastów. Każda z nich jest wyrazem uznania dla gości – nosi imiona Młodej Pary i datę ich ślubu, co sprawia, że każdy kieliszek wzniecony na ich cześć jest pełen osobistych życzeń. 

Design zawieszki, z harmonijną kombinacją barw, tworzy przytulną atmosferę na weselnym stole. Prosta w formie, ale pełna ciepła zawieszka sprawia, że każda butelka staje się częścią dekoracji, odzwierciedlającą charakter uroczystości. "Za zdrowie Wasze i Nasze" – to toast, który przywołuje uczucia wspólnoty i celebracji między rodzinami i przyjaciółmi, jednocząc wszystkich w radosnym momencie. Wyjątkowe połączenie kolorystyczne i eleganckie czcionki sprawiają, że są one zarówno dekoracją, jak i wyrazem docenienia obecności gości. 

Te zawieszki to więcej niż tylko ozdoba – są symbolem dzielenia się. Z chwilą, gdy butelki zostaną otwarte, a toasty zostaną wzniecone, zawieszki staną się częścią opowieści tego dnia, dodając do ślubnych wspomnień kolejną warstwę głębi.

Wymiary:

  • 6 cm x 10,5 cm.

Ważne:

  • Produkt personalizowany, wysyłany po opłaceniu zamówienia.
  • Minimalna możliwa do zamówienia liczba zawieszek to 2 zestawy czyli 20 sztuk.
  • Do zawieszek nie są dołączone sznureczki.

Zobacz także