Szklana skrzynia ze złotymi brzegami. Ślubny pojemnik na koperty, telegramy od gości.
search
  • Szklana skrzynia ze złotymi brzegami. Ślubny pojemnik na koperty, telegramy od gości.

SKRZYNIA szklana na telegramy Nowoczesny Ślub

179,98 zł
Brutto

Personalizowana skrzynka na telegramy. Wykonana ze szkła, wzbogacona o imiona pary i datę ślubu.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Szklana skrzynka na telegramy od gości weselnych to nie tylko piękny element dekoracyjny, ale także praktyczna pamiątka, która przechowuje cenne życzenia i wspomnienia. Personalizacja imionami Pary Młodej i datą ślubu nadaje jej wyjątkowy charakter. To niezapomniany element każdego wesela.

Szklany pojemnik na telegramy posiada złote brzegi, dzięki czemu prezentuje się bardzo elegancko. Na szkle umieścimy grafikę przedstawiającą łuk. Wewnątrz niej widnieje napis DZIĘKUJEMY oraz personalizacja imion Pary Młodej i daty ślubu.

Skrzynka na telegramy od gości weselnych są nie tylko pięknym, ale także znaczącym elementem każdego wesela. Skrzynka na telegramy to nie tylko ozdoba, ale także funkcjonalny element weselnego planu. Goście mogą w niej zostawić swoje życzenia, ciepłe słowa, porady czy życzenia na przyszłość. To piękny sposób na zbieranie wspomnień i dowodów miłości od bliskich. Szkło jest materiałem trwałym, co oznacza, że skrzynka na telegramy będzie idealnym miejscem do przechowywania tych wyjątkowych wiadomości przez wiele lat. To skarbnica wspomnień, którą para młoda może otwierać i przeglądać w przyszłości, ciesząc się słowami miłości i wsparcia od swoich bliskich. Pojemnik na telegramy wykonana ze szkła prezentuje się niezwykle elegancko i efektownie. To element dekoracyjny, który doskonale wpisuje się w klimat wesela i może stanowić piękny punkt centralny na stole weselnym lub w innych strategicznych miejscach.

Wymiary:
  • 13 x 21 x 21 cm.