SZKATUŁKA szklana na biżuterię dla mamy Wyjątkowy upominek
search
  • SZKATUŁKA szklana na biżuterię dla mamy Wyjątkowy upominek

SZKATUŁKA szklana na biżuterię dla mamy Wyjątkowy upominek

65,98 zł
Brutto
Rodzice chcą swoim dzieciom uchylić nieba i kiedy te wyfruwają z gniazda, by założyć własną rodzinę, cieszą się razem z nimi i chcą je wspierać w postanowieniu o zawarciu małżeństwa. Jeśli chcecie podziękować Waszym rodzicom za trud wychowania, a także pomoc w przygotowaniach do ślubu, to mamy dla Was wyjątkową propozycję pamiątki ślubu dla mamy

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Rodzice chcą swoim dzieciom uchylić nieba i kiedy te wyfruwają z gniazda, by założyć własną rodzinę, cieszą się razem z nimi i chcą je wspierać w postanowieniu o zawarciu małżeństwa. Jeśli chcecie podziękować Waszym rodzicom za trud wychowania, a także pomoc w przygotowaniach do ślubu, to mamy dla Was wyjątkową propozycję pamiątki ślubu dla mamy. Możecie postawić na szkatułkę na biżuterię z imieniem mamy.

Opis:
  • Szkatułka na biżuterię dla mamy jest wykonana ze szkła i ma metalowe wykończenia na brzegach. Złote krawędzie i transparentna struktura świetnie się prezentują. Dodatkową ozdobą jest dekoracja na wieczku. Widnieje na nim kwiatowy dekor w postaci różowych kwiatków z zielonymi listkami, a także napis: „Najpiękniejsza mama na świecie”. Nie zabraknie również imienia mamy. Wszystkie napisy są białe.
  • Szkatułka na biżuterię dla mamy ma uniwersalny design i prostokątną formę.
Zastosowanie:
  • Szkatułka na biżuterię personalizowana jest efektownym upominkiem na ślub dla mamy. Wewnątrz możecie umieścić kupioną dla mamy biżuterię. Oczywiście taki sam prezent możecie wręczyć każdej z mam podczas wesela. Łatwość otwierania i elegancka forma to niewątpliwe atuty tego dodatku. Szkatułka na biżuterię z imieniem mamy będzie pięknym elementem zdobiącym toaletkę albo komodę w jej mieszkaniu.
Wymiary:
  • 9 cm ×5,5 cm x 4 cm.
Ważne:
  • Na szkatułce widać metalowe łączenia, które powstały w procesie produkcji.

Zobacz także