Plakat w białej ramie Złote Serce Podziękowanie dla Rodziców Złote serce z imionami pary młodej i datą ślubu
search
 • Plakat w białej ramie Złote Serce Podziękowanie dla Rodziców Złote serce z imionami pary młodej i datą ślubu

SERCE złote Podziękowania Dla Rodziców Geometric Rose

59,98 zł
Brutto

Rodzice to goście honorowi na ślubie i weselu. Należy im się szczególny rodzaj podziękowań za miłość, troskę, radę i oddanie. Wręczcie im pięknie dekorowane plakaty z połyskującym na złoto sercem, które zapełniają słowa podziękowań. Będzie to dla nich sentymentalna pamiątka.

Personalizacja zamówienia

 • Maks. 250 znaków
 • Maks. 250 znaków
Rodzaj: dla rodziców
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Rodzice to goście honorowi na ślubie i weselu. Należy im się szczególny rodzaj podziękowań za miłość, troskę, radę i oddanie. Wręczcie im pięknie dekorowane plakaty z połyskującym na złoto sercem, które zapełniają słowa podziękowań. Będzie to dla nich sentymentalna pamiątka.

Opis:

 • Elegancka, biała rama z plakatem formatu A4, który posiada wyjątkowe słowa podziękowań dla rodziców. W centralnej części plakatu znajduje się złote serce, które po brzegi wypełniają słowa podziękowań, które chce wyrazić Para Młoda wobec swoich rodziców. Serce wraz ze słowną zawartością ma oryginalną, wypukłą fakturę, która sprawia, że serce pięknie połyskuje.
 • Nad sercem zawierają się dopełniania podziękowań, z eleganckim oraz uprzejmym zwrotem do rodziców, mamy, lub taty oraz personalizowany podpis z imionami Pary Młodej, oraz datą ślubu:
Kochani rodzice/ Kochana Mamo/ Kochany Tato
Dziękujemy Wam/ Ci za:

Imiona Pary Młodej
data ślubu
 • Dedykację z podziękowania uzupełniają motywy florystyczne, które widnieją na rogach plakatu. Pąki róż z gałązkami oraz listkami zapełniają brzegi karty plakatu wokół słów podziękowań. Motyw graficzny z różami jest detalem, który występuje jako zdobienie główne w kolekcji Geometric Rose. Dzięki połączeniu lub zestawieniu ze sobą różnych elementów możecie stworzyć wspaniałą i spójną dekorację sali, lub podziękowań również dla świadków.
 • Plakat z ramą posiada nóżkę, która umożliwia ekspozycję pamiątki na półce.

Zastosowanie:

 • Podziękowania dla rodziców to nieodzowny element każdej uroczystości zaślubin. Zwyczajowo podziękowania dla rodziców odbywają się podczas zabawy weselnej. Cała uwaga w takiej chwili jest skupiona na rodzicach i nowożeńcach. Elegancki, a zarazem przepełniony miłością i wdzięcznością prezent tom absolutny mus, jeśli chcecie szczerze wyrazić to, za co jesteście wdzięczni kochanym mamie oraz tacie. Złote serce, czyli plakat w ozdobnej ramie to doskonały podarunek, za pomocą którego wyrazicie to co czujecie głęboko w sercu.
 • Piękna kompozycja graficzna uzupełnia dekorację ze złotego serca z podziękowaniami, a wygodna forma ramki umożliwi ekspozycję podziękowania nawet podczas wesela.
 • Plakat będzie bezcenną pamiątką, którą rodzice z dumą wyeksponują w rodzinnym domu. Bez względu czy ramka zawiśnie na ścianie, czy będzie stała na komodzie, będzie przyciągała wzrok domowników i przyjaciół rodziny. A w chwili tęsknoty przywoła najpiękniejsze wspomnienia z chwili, gdy dziecko ukochane dziecko ostatecznie wyfrunęło z gniazda i zaczęło swoją nową drogę życia.

Wymiary:

 • Rama z plakatem ma format A4.

Zobacz także