PUDEŁKO drewniane Prośba o Błogosławieństwo Srebrne Love  z IMIONAMI
search
  • PUDEŁKO drewniane Prośba o Błogosławieństwo Srebrne Love  z IMIONAMI

PUDEŁKO drewniane Prośba o Błogosławieństwo Srebrne Love z IMIONAMI

49,98 zł
Brutto

Tradycyjne polskie wesele nie może odbyć się bez błogosławieństwa udzielanego Młodej Parze przez ich rodziców. Elegancka forma prośby o takie błogosławieństwo z pewnością ich wzruszy. Dla Was będzie pięknym elementem przygotowań do ślubu, a dla Waszych rodziców stanie się ono przepiękną i osobistą pamiątką.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Rodzaj: dla rodziców
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Eleganckie drewniane pudełko o naturalnym kolorze zachwyca swoją prostotą i starannym wykonaniem. Wnętrze pudełka ozdobione jest personalizowanymi wklejkami, na których elegancki srebrny nadruk pięknie się mieni, nadając całości oryginalnego charakteru.

Na górnym wieczku umieszczono wzruszający tekst skierowany do rodziców, który oddaje wdzięczność za ich miłość, starania i cierpliwość, które pomogły ukształtować życie Młodej Pary. To piękny gest podziękowania i prośby o błogosławieństwo na nową drogę życia. Dolne wieczko pudełka ozdobione jest osobistym apelem do Kochanych Rodziców o udzielenie błogosławieństwa na wspólną drogę życia nowożeńców. Dodanie imion oraz daty ślubu nadaje całości niepowtarzalnego charakteru, stanowiąc jednocześnie przepiękną pamiątkę na lata.

To niezwykłe pudełko stanowi gest miłości i wdzięczności wobec rodziców. Podarowanie im prośby o błogosławieństwo na drogę małżeństwa będzie nie tylko wzruszającym momentem, ale także przepiękną pamiątką, która na zawsze pozostanie w sercach rodziny.

Wymiary:

  • 15cm x 16,5cm.

Ważne:

  • produkt personalizowany, wysyłany po wcześniejszym opłaceniu.

Zobacz także