Drewniane nosidło z personalizacją. Idealny upominek dla świadka.
search
  • Drewniane nosidło z personalizacją. Idealny upominek dla świadka.

NOSIDŁO na 6 Piw Skrzynka Dla Najlepszego Świadka

65,98 zł
Brutto
Nosidło na 6 piw skrzynka dla najlepszego świadka to doskonały podarunek dla najlepszego pomagiera Pana Młodego w dniu jego ślubu. Doceni je każdy miłośnik złocistego trunku. Oczywiście jego zawartość też się liczy.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Nosidło na 6 piw skrzynka dla najlepszego świadka to doskonały podarunek dla najlepszego pomagiera Pana Młodego w dniu jego ślubu. Doceni je każdy miłośnik złocistego trunku. Oczywiście jego zawartość też się liczy.

Opis:
  • Nosidło na 6 piw skrzynia dla najlepszego świadka jest wykonana z jasnego gatunku drewna. W związku z tym nie tylko roztacza przyjemny zapach, ale i na jego powierzchni widoczne są słoje. To oczywiście nie wszystko bowiem nadrukowaliśmy personalizowany napis. Nadruk okala kwadratowy nawias. Na górze widnieje słowo „skrzyneczka”, a poniżej wyrazy: „najlepszego świadka”. Z obydwu stron tych ostatnich znajdują się gwiazdki. Na zewnątrz nawiasu symetrycznie z każdej strony umieszczona jest grafika piwa. Poniżej napisu widnieje grafika wąsów, a pod nią personalizacja. Tę ostatnią stanowi imię świadka. Skrzynka ma prostą formę. Boczne ścianki do pewnego miejsca są proste, a powyżej ociosane, co tworzy jakby kształt szyjki piwa. Dłuższe boki nie są pełne, bo zamiast nich znajdują się dwa drewienka. Na jednym z nich nadrukowaliśmy trwały napis. Ociosane ścianki mają otwory, przez które przeciągnięty jest gruby sznur, przypominający grubą linę. Całość prezentuje się elegancko, a zarazem minimalistycznie.
Zastosowanie:
  • Nosidło na 6 piw skrzynia dla najlepszego świadka będzie doskonałym sposobem, by podziękować za świadkowanie. Możesz ją wręczyć po weselu, ale również dobrze w obecności wszystkich na nim. Skrzynię możesz postawić również na stole, przy którym będzie siedział świadek. Nosidło wypełnisz dowolnym gatunkiem piwa, najlepiej takim, który najbardziej lubi świadek. Jest w nim miejsce na 6 butelek, co doceni każdy koneser złocistego trunku. Skrzynię będzie mógł łatwo przenosić z miejsca na miejsce, dzięki mocnemu uchwytowi. Taki prezent na pewno wykorzysta po weselu czy to na co dzień, czy organizując przyjęcie. Skrzynka będzie doskonale pasować do minimalistycznego, jak również ekologicznego wystroju wnętrza. Będzie można w niej składować zarówno piwa, jak i butelki przeznaczone do recyklingu. Skrzynkę może wyeksponować na blacie w kuchni. Przyda się również w czasie organizowania grilla w ogrodzie.
Wymiary:
  • 25 cm x 32 cm x 14 cm.

Zobacz także