SKARPETKI Czy zostaniesz Moim Świadkiem? PERSONALIZOWANA ETYKIETA
search
 • SKARPETKI Czy zostaniesz Moim Świadkiem? PERSONALIZOWANA ETYKIETA
 • SKARPETKI Czy zostaniesz Moim Świadkiem? PERSONALIZOWANA ETYKIETA
 • SKARPETKI Czy zostaniesz Moim Świadkiem? PERSONALIZOWANA ETYKIETA
 • SKARPETKI Czy zostaniesz Moim Świadkiem? PERSONALIZOWANA ETYKIETA

SKARPETKI Super Świadek PERSONALIZOWANA ETYKIETA

25,98 zł
Brutto
Eleganckie skarpety dla Świadka to gustowny dodatek do jego ubioru w dniu Waszego ślubu. Zadbajcie o to, aby Wasz świadek wyglądał obłędnie.

Personalizacja zamówienia

 • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Eleganckie skarpety dla Świadka to gustowny dodatek do jego ubioru w dniu Waszego ślubu. Zadbajcie o to, aby Wasz świadek wyglądał obłędnie, jednocześnie pytając się go świadkowanie na Waszym ślubie w ten oryginalny sposób.

Opis
:
 • czarne, klasyczne męskie skarpetki z płaskim szwem, 
 • skarpety pochodzą od polskiego producenta, 
 • na skarpetach jest nadrukowany wyjątkowy napis z grafiką wąsów: Super Świadek, napis jest w kolorze białym, co świetnie kontrastuje z czarną skarpetką,
 • do skarpet dołączona zostanie ozdobna etykieta, która będzie jednocześnie pytaniem o świadkowanie:
Imię świadka 
TWOJA OBECNOŚĆ JAKO 
ŚWIADEK 
JEST OBOWIĄZKOWA

Zastosowanie
:
 • oryginalna i nieszablonowa forma zapytania o świadkowanie,
 • skarpety będą eleganckim, a także zabawnym dodatkiem do garnituru świadka w dniu Waszego ślubu, 
 • skarpety pozostaną świetną pamiątką, 
 • Wasz świadek poczuje się doceniony, mając skarpety z podpisem SUPER ŚWIADEK.
Wymiary:
 • rozmiar uniwersalny: 41-43. 
Ważne:
 • produkt personalizowany, wysyłany po wcześniejszym opłaceniu zamówienia.

Skarpetki personalizowane dla świadka

Ślub jest ceremonią, która wymaga ogromnych przygotowań i zwykle łączy się ze stresem i niepewnością związaną z tym, czy wszystko odbędzie się zgodnie z planem. Podniosłość tego wydarzenia nie sprzyja rozluźnieniu, bowiem każdej Parze Młodej zależy na tym, aby wypaść jak najlepiej i zachwycić wszystkich zaproszonych gości. Ilość obowiązków, jaka w czasie przygotowań spoczywa na barkach zakochanych, może być jednak przytłaczająca, dlatego ogromną pomocą są w tym czasie świadkowie. Warto docenić ich starania, obecność oraz wsparcie, przekazując w ich ręce mały upominek. Dzień ślubu to moment, kiedy nie tylko nowożeńcy otrzymują prezenty. Przyjęło się, że tego dnia Para Młoda także wręcza najbliższym drobne podarunki. Mają one pokazać, jak wiele znaczą dla zakochanych obdarowane osoby. Co więcej, upominki te zwykle pełnią również rolę pamiątki z tego niezwykłego dnia. Czasem przyjmują formę poważnych prezentów, a niekiedy humorystycznych drobnostek. Skarpetki personalizowane dla świadka to połączenie jednego i drugiego – któż nie ucieszyłby się z takiego podarunku?

Skarpetki dla świadka – prezent idealny

Każdy uwielbia praktyczne prezenty, a takimi bez wątpienia są przecież skarpetki. Można je podarować nie tylko w podzięce za wsparcie podczas ślubu, ale również jako drobny upominek dołączony do prośby o świadkowanie. Obdarowany świadek z pewnością ucieszy się z otrzymanego prezentu i uwzględni go w swojej stylizacji podczas ceremonii. Dostępne w naszym sklepie personalizowane skarpetki Super Świadek są doskonałym sposobem na docenienie bliskiej osoby i pokazanie jej, jak wiele dla nas znaczy. Nadrukowany na skarpetkach biały napis z grafiką przedstawiającą wąsy znakomicie kontrastuje z czarnym kolorem produktu. Do skarpetek dołączona jest także ozdobna etykieta z prośbą o świadkowanie – tego typu nieszablonowy sposób zadania tak ważnego pytania bez wątpienia zostanie zauważony.

Personalizowane skarpetki dla Super Świadka

Wiele osób zastanawia się, jak można wyrazić wdzięczność świadkowi, który przez cały okres związany z przygotowaniami do ślubu, oferował zakochanym wsparcie i pomagał przy organizacji wydarzenia, stawiając przy okazji czoła wielu niekiedy trudnym wyzwaniom. Choć nic nie zastąpi miłego słowa i tak rzadko obecnie używanego “dziękuję”, to ciekawym dodatkiem z pewnością będzie miły upominek, który podkreśli, jak ważna była pomoc świadka. Nie można przecież zapomnieć, że bez niego ceremonia nie miałaby prawa się odbyć!

Zobacz także