KOSZULKA z dwustronną grafiką Super Świadek/Super Świadkowa
search
 • KOSZULKA z dwustronną grafiką Super Świadek/Super Świadkowa
 • KOSZULKA z dwustronną grafiką Super Świadek/Super Świadkowa

KOSZULKA z dwustronną grafiką Super Świadek/Super Świadkowa

14,00 zł
Brutto

Koszulka z wesołym napisem to świetny wybór, by uhonorować Świadków! Sprawcie im mega niespodziankę!

Rodzaj: dla świadka
Ilość

24h

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Koszulka z wesołym napisem to świetny wybór, by uhonorować Świadków! Sprawcie im mega niespodziankę!

Opis:

 • biała koszulka zdobiona dwustronną grafiką
 • z przodu znajduje się logo superbohatera, z tyłu napis Super Świadek lub Super Świadkowa
 • napis dla Świadkowej wykonany jest w różowym kolorze, a dla Świadka w granatowym
 • koszulka jest świetnej jakości - 100% bawełny

Zastosowanie:

 • koszulki będą świetnym prezentem dla Świadków, który mogą nosić już podczas wesela
 • to wspaniały dodatek, który na pewno wywoła uśmiechy na ich twarzach

Wymiary:

 • rozmiar uniwersalny
 • koszulka dla Świadkowej: całkowita długość 68cm, szerokość pod pachami: 48cm
 • koszulka dla Świadka:
 • rozmiar nadruku z tyłu koszulki: 20x30cm
 • rozmiar nadruku z przodu koszulki: 10x10cm

WAŻNE:

 • koszulkę prasować na lewej stronie


Koszulka dla świadka

Wybór odpowiedniego prezentu dla świadka może niekiedy sprawiać duży problem. Co bowiem podarować osobie, która wzięła na siebie tak wiele obowiązków i wyzwań, zgadzając się na to, aby zostać świadkiem? Czy prezent powinien być drogi, tani czy może przede wszystkim śmieszny? Para Młoda nierzadko nie ma pojęcia, na co powinna się zdecydować, toteż nasz sklep wyciąga do zakochanych pomocną dłoń, oferując doskonały podarunek, jakim jest koszulka Super Świadkowa i koszulka Super Świadek. Świadkowie to zwykle osoby bardzo bliskie – często rodzina lub przyjaciele, którym bardzo zależy na szczęściu Pary Młodej. Wybór właściwego świadka to naprawdę ciężkie zadanie – w końcu w tym wszystkim nie chodzi tylko o to, aby towarzyszyć zakochanym podczas tego najpiękniejszego dnia w ich życiu, ale również, aby służyć pomocą, dobrym słowem czy zwykłym, ludzkim wsparciem. Takie zachowanie bez dwóch zdań zasługuje na docenienie.

Koszulka dla świadka – znakomita pamiątka

Dostępna w naszym sklepie koszulka z nadrukiem dla świadka stanowi znakomity pomysł na prezent. Jest ona bowiem nie tylko śmiesznym, praktycznym podarunkiem, ale także magiczną pamiątką. Świadek może więc zdecydować, że będzie dumnie nosił koszulkę na swojej piersi lub też znaleźć jej honorowe miejsce w garderobie, gdzie zobaczona, od razu na myśl będzie przywodziła pozytywne i szczęśliwe wspomnienia z dnia ślubu. Koszulka dla świadkowej lub świadka ozdobiona została dwustronną grafiką – z przodu znajduje się logo superbohatera, natomiast z tyłu napis Super Świadkowa lub Super Świadek. Co ważne, dostępna w naszym sklepie koszulka zachwyca swoją jakością – wykonana została w 100% z bawełny. Uniwersalny rozmiar sprawia, że jej zakup staje się jeszcze prostszy – wypytywanie swojego świadka o rozmiar koszulek, jakie nosi, mogłoby nosić miano podejrzanego. Wybierając naszą koszulkę, można mieć pewność, że obdarowywana osoba niczego nie będzie się spodziewała.

Koszulka z nadrukiem dla świadkowej

Niezależnie od tego, czy koszulka przekazana będzie w ręce świadka, czy świadkowej – zarówno kobieta, jak i mężczyzna ucieszą się z tego typu prezentu. Podarowanie swoim bliskim drobnego upominku w postaci koszulki z wesołym nadrukiem sprawi, że poczują się oni docenieni i wyróżnieni, a przecież właśnie na to zasługują.

Zobacz także