Dekoracja stołu na wesele z motywem eukaliptusa.
search
  • Dekoracja stołu na wesele z motywem eukaliptusa.
  • Ziarenka miłości nasionka w kapsułce. Podziękowanie dla gości weselnych.

NASIONKA ziarenka miłości łąka kwietna w kapsułce upominek dla gości

4,48 zł
Brutto
Nasionka łąki kwietnej w kapsułce dla gości na wesele. Personalizowany upominek z bilecikiem. Na rewersie goście znajduje się  instrukcja zasiania oraz późniejszej pielęgnacji.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
Ilość

Minimalna ilość do kupienia wynosi 10.

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Poszukujesz oryginalnego pomysłu na upominek dla gości weselnych? Czerwone maki, kobaltowe chabry, żółte jak słońce jaskry uginające się miękko pod dotykiem wiatru — ach, cóż to jest za widok! Ty także rozmarzyłaś się, czytając te słowa? To znak, że masz romantyczną duszę, a to oznacza, że te nasionka łąki kwietnej są idealną propozycją dla Ciebie! Nasiona łąkowych kwiatów zamknięte w przezroczystej kapsułce opatrzone personalizowanym bilecikiem to idealna propozycja na upominek dla gości, na którą chętnie decydują się osoby kochające naturę. Takie nasionka wraz z instrukcją wysiewu i pielęgnacji z pewnością pozytywnie zaskoczą Twoich gości i sprawią im radość!

Nasiono symbolizuje początek nowego życia. Odpowiednio pielęgnowane zaczyna kiełkować i z czasem przeistacza się w piękny kwiat. Nasiona w kapsułce to symbol miłości. Stanowią więc idealne nawiązanie do waszego uczucia oraz do miłości obecnej w sercach Waszych gości — tej, która już rozgościła się w ich życiu oraz tej wyczekiwanej, która ma dopiero nadejść. Nasiona kwietnej łąki to wyjątkowy prezent, który stanowi oryginalne podziękowanie. Można wysiać je w ogrodzie, w ulubionym miejscu za miastem, a nawet na niewielkim fragmencie ziemi pod blokiem. Taki prezent to wspaniały podarunek będący pamiątką tego wydarzenia, a jednocześnie świetna ekologiczna inicjatywa — takie działania wspierają ochronę przyrody, zwiększają świadomość ekologiczną i sprawiają, że najbliższe otoczenie staje się bardziej różnorodne i przyjazne dla wielu organizmów.  

Każda kapsułka zawiera mieszankę nasion kwiatów łąkowych. Rośliny te przyciągają owady — siejąc kwietne łąki, przyczyniamy się do wzrostu bioróżnorodności ekosystemu w naszym otoczeniu. Oprócz aspektów ekologicznych warto kwiaty siać także ze względów estetycznych — kwietne łąki wyglądają bajecznie! Nasionka umieszczone są w przezroczystej kapsułce, której zawartość zaciekawi każdego. Jest ona zaopatrzona w informacyjny bilecik, na którym znajdują się słowa podziękowania oraz krótka instrukcja dotycząca wysiewu i pielęgnacji nasion. Etykieta ozdobiona jest motywem roślinnym, który stanowi motyw przewodni kolekcji Ślubny Eukaliptus. Dzięki niej stworzysz spójną i efektowną aranżację przyjęcia weselnego!
Informacje:
  • bilecik z kapsułką: 5,5 × 8,5

Zobacz także