Ramka na prezent ślubny z miejscem na zdjęcie. Modna grafika kwiatowa.
search
  • Ramka na prezent ślubny z miejscem na zdjęcie. Modna grafika kwiatowa.
  • Ramka na prezent ślubny z miejscem na zdjęcie. Modna grafika kwiatowa.

RAMKA na fotografię prezent ślubny Zauroczenie

54,98 zł
Brutto

Ramka na zdjęcie z kolekcji Zauroczenie może być elementem dekoracji sali weselnej, ale i pomysłem na prezent choćby dla rodziców i świadków, a także dziadków, czyli najbliższych gości. W ten sposób możecie im wręczyć zdjęcie z sesji ślubnej albo narzeczeńskiej. Oczywiście taki prezent możecie sprawić także sobie. W końcu to piękna pamiątka!

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
wydruk zdjęcia: nie
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Ramka na zdjęcie z kolekcji Zauroczenie może być elementem dekoracji sali weselnej, ale i pomysłem na prezent choćby dla rodziców i świadków, a także dziadków, czyli najbliższych gości. W ten sposób możecie im wręczyć zdjęcie z sesji ślubnej albo narzeczeńskiej. Oczywiście taki prezent możecie sprawić także sobie. W końcu to piękna pamiątka!

Opis:

  • Ramka na zdjęcie z kolekcji Zauroczenie może być piękną ozdobą zarówno sali weselnej, jak i mieszkania. Ma kształt zbliżony do kwadratu. Miejsce na włożenie zdjęcia jest prostokątne. Zmieści się tam fotografia w tradycyjnym formacie. Warto zwrócić uwagę na design ramki, bowiem obramowanie ozdobione jest grafiką z kolekcji Zauroczenie. Widać na nim rozłożyste kwiaty w dwóch przeciwległych rogach. Pod miejscem na zdjęcie jest napis, a właściwie personalizacja, czyli Wasze imiona oraz data Waszego ślubu. Ta ostatnia prezentuje się w formacie podobnym do kartki z kalendarza. Wszystkie napisy utrzymane są w kolorze fuksji. Ramka posiada nóżkę z tyłu, dzięki czemu można ją łatwo postawić na każdym blacie.

Zastosowanie:

  • Ramka na zdjęcie z kolekcji Zauroczenie może być stylowym prezentem dla rodziców, który wręczycie im uroczyście jeszcze przed weselem, w trakcie wesela lub już po uroczystości. Wszystko zależy od tego, jakie zdjęcie wybierzecie do ramki. Jeśli będzie to zdjęcie z sesji narzeczeńskiej, to możecie wręczyć je przed ślubem lub na weselu. Z kolei, gdy w takiej ramce chcecie umieścić fotografię z sesji ślubnej, to rzecz jasna podarujecie ją po weselu. Na pewno rodzice będą wzruszeni takim prezentem, a ramka zajmie honorowe miejsce na komodzie w salonie. Oczywiście takim prezentem możecie obdarzyć też dziadków, bliskich przyjaciół czy świadków. Z tyłu zdjęcia możecie dodatkowo zapisać podziękowanie za udzielone wsparcie przed ślubem, jak i w czasie uroczystości. Ramka na zdjęcie z kolekcji Zauroczenie może być też dekoracją sali weselnej. W takim przypadku zostanie umieszczona na stole państwa młodych. Oczywiście znajdzie się w niej Wasza wspólna fotografia z sesji narzeczeńskiej. 

Wymiary:

  • rozmiar ramki: 20 × 20 cm,
  • ramka na zdjęcie w rozmiarze: 10 × 15 cm.
 

Zobacz także