Etykiety personalizowane na mini szampana. Ciekawy podarunek dla gości weselnych.
search
  • Etykiety personalizowane na mini szampana. Ciekawy podarunek dla gości weselnych.

ETYKIETY na mini szampany upominek dla gości na ślub Forever Together 10szt

29,98 zł
Brutto

Etykieta na mini szampana Forever Together to doskonałe dopełnienie dekoracji ślubnych. Sprawdzi się również na przyjęcie przedślubne, jeśli je organizujecie. Będzie odpowiednim wyborem również na poprawiny. Warto zamówić kilka pakietów pakowanych po 10 sztuk!

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Etykieta na mini szampana Forever Together to doskonałe dopełnienie dekoracji ślubnych. Sprawdzi się również na przyjęcie przedślubne, jeśli je organizujecie. Będzie odpowiednim wyborem również na poprawiny. Warto zamówić kilka pakietów pakowanych po 10 sztuk!

Opis:

  • Etykieta na mini szampana Forever Together ozdobi każdą butelkę z musującym trunkiem. Dzięki niej ślubny toast może być wyjątkowo uroczysty. W naszej ofercie zamawiacie pakiet 10 etykiet, co pozwoli Wam spersonalizować butelki szampana przeznaczone na pierwszy toast za Wasze zdrowie i pomyślność małżeństwa. Etykieta doskonale się prezentuje i można ją z łatwością przykleić, nawet na tę oryginalną.
  • Widnieje na niej grafika kwiatów z kolekcji Forever Together. To piękne rozłożyste pąki w kolorach: różowym, ciemnoróżowym, fioletowym, a nawet złocistym niczym klasyczny odcień szampana. Kwiaty są przesłonięte geometrycznym wzorem, którego krawędzie podkreślone są różowym kolorem. Wewnątrz znajdzie się napis: „Dziękujemy, że jesteście z nami w tak ważnym dla nas dniu!” Poniżej umieścimy Wasze imiona, a w kolejnym wierszu – datę Waszego ślubu i wesela.      

Zastosowanie:

  • Etykieta na mini szamana Forever Together sprawdzi się, rzecz jasna na malutkie butelki przeznaczone dla każdego gościa jako prezent. W takim przypadku mogą wznieść toast szampanem jeszcze na weselu albo już w domu, wspominając wspaniałą zabawę. Oczywiście takie etykiety możecie z powodzeniem nakleić na większe butelki szampana, które przeznaczone są na pierwszy toast. Będą odpowiednie także na piwo, czy wódkę weselną. Zatem mają szerokie spektrum zastosowania.
  • Etykiety możecie umieścić na alkoholu przeznaczonym na nagrody za udział w weselnych zabawach. Sprawdzą się na butelki alkoholu przygotowane na drugi dzień wesela, czyli poprawiny. Są osoby, które organizują tzw. przyjęcia przedślubne przed weselem. Jest to zwyczaj rodem zza oceanu. W takim przypadku także można zastosować okolicznościowe etykiety z kolekcji Forever Together. Warto byście jedną butelkę mini alkoholu z etykietą zachowali dla siebie. Możecie wznieść toast w czasie podróży poślubnej albo zostawić tak ozdobiony alkohol na rocznicę ślubu, nawet na okrągły jubileusz.       
Wymiary:
  • 7,5 cm x 5 cm.
Ważne:
  • 1 zestaw to 10 sztuk samoprzylepnych etykiet na mini szampany.

Zobacz także