Personalizowana mapa świata z miejscem na pieniądze. Plakat w ramach prezentu na rocznicę.
search
  • Personalizowana mapa świata z miejscem na pieniądze. Plakat w ramach prezentu na rocznicę.

PREZENT Mapa świata na pieniądze Prezent Na Rocznicę Ślubu Sweet Roses

44,98 zł
Brutto
Wyjątkowy prezent na rocznicę ślubu w postaci personalizowanego plakatu z mapą świata na pieniądze. Plakat sprawdzi się jako oryginalny upominek dla zakochanych i miejsce na wręczenie pieniędzy. Personalizowana mapa świata z pewnością pasuje również jako element dekoracyjny w domu obdarowanych osób.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Wyjątkowy prezent na rocznicę ślubu w postaci personalizowanego plakatu z mapą świata na pieniądze. Plakat sprawdzi się jako oryginalny upominek dla zakochanych i miejsce na wręczenie pieniędzy. Personalizowana mapa świata z pewnością pasuje również jako element dekoracyjny w domu obdarowanych osób. Rocznica ślubu to ważne wydarzenie, dlatego prezent powinien być pomysłowy, a personalizowana mapa świata z miejscem na pieniądze z pewnością taka jest.

Opis:
  • Personalizowany plakat wykonany z wysokiej jakości papieru, w zestawie posiada białą ramkę. Na plakacie znajduje się grafika w jasnej kolorystyce, obejmująca piękny kwiatowy motyw, z zielonymi zdobieniami w postaci liści. W dekoracyjnej ramce w różowym odcieniu umieścimy liczbę, która to rocznica oraz napis rocznica ślubu. Poniżej znajduje się miejsce na personalizację obejmującą imiona zakochanej pary. Dodatkowo dekoracyjną czcionką wykonamy podpis oraz datę rocznicy ślubu. Na białym tle umieścimy również życzenia:
W szczęśliwym małżeństwie jest pewność i zadowolenie,
które nie ulegają zmianom.
Niech nadchodzące lata jeszcze bardziej zbliżają Was do siebie. 
Niech przyniosą Was wiele radości.
Zdrowia i wewnętrznego spokoju.
Podpis 
Data
  • Ozdobny plakat zawiera również wzór mapy, pod którą znajduje się miejsce na pieniądze w ramach prezentu rocznicowego. Tak efektownie wręczone pieniądze z pewnością będą wyróżniać się na tle pozostałych prezentów. Obdarowane osoby również będą zachwycone takim pomysłowym sposobem otrzymania pieniędzy w ramach upominku.
Zastosowanie:
  • Mapa świata na pieniądze to nowoczesny prezent na rocznicę ślubu, w szczególności, że zawiera personalizację oraz ciekawe życzenia. Plakat z pewnością to ciekawa forma podarowania pieniędzy na upominek rocznicowy, zamiast tradycyjnej koperty. Prezent na rocznicę powinien być wyjątkowy i wyróżniać się na tle pozostałych upominków. Rocznica ślubu to uroczystość, która obchodzona jest przez parę zakochanych, ale również całą rodzinę. Prezent w postaci plakatu z mapą świata to pomysłowa forma prezentu, w szczególności warto wręczyć taki upominek podczas przyjęcia rocznicowego.
Wymiary:
  • format A4

Zobacz także