Zegar ścienny drewniany w ramach prezentu na rocznicę ślubu. Na tarczy znajduje się personalizacja.
search
  • Zegar ścienny drewniany w ramach prezentu na rocznicę ślubu. Na tarczy znajduje się personalizacja.

ZEGAR ścienny Prezent na Rocznicę Ślubu Obrączki

69,98 zł
Brutto
Personalizowany zegar ścienny z pewnością sprawdzi się jako prezent rocznicowy dla zaprzyjaźnionej pary, rodziców, dziadków, ale również innych par, które obchodza rocznicę. Zegar jest w jasnej kolorystyce, dlatego pasuje jako element do każdego wnętrza, w dowolnym stylu. Personalizacja podkreśli ważność uroczystości rocznicy ślubu. 

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Personalizowany zegar ścienny z pewnością sprawdzi się jako prezent rocznicowy dla zaprzyjaźnionej pary, rodziców, dziadków, ale również innych par, które obchodza rocznicę. Zegar jest w jasnej kolorystyce, dlatego pasuje jako element do każdego wnętrza, w dowolnym stylu. Personalizacja podkreśli ważność uroczystości rocznicy ślubu. Rocznica ślubu to wydarzenie, które najczęściej obchodzone jest w gronie najbliższych, dlatego prezent powinien się wyróżniać się na tle innych upominków.

Opis:
  • Zegar ścienny posiada drewnianą tarczę. Na niej znajduje się grafika w postaci obrączek ślubnych, które symbolizują związek małżeński. Grafika idealnie nawiązuje do rocznicy ślubu, z pewnością podkreśli ważny charakter tej uroczystości. Wskazówki, mechanizm zegara jest w czarnej kolorystyce, wskazuje on na godzinę, minuty i sekundy. Dekoracyjną czcionką wykonamy personalizację obejmującą imiona pary, ale również liczbę, która to rocznica ślubu. Na tarczy zegara znajdują się również życzenia skierowane do pary, która obchodzi rocznicę ślubu:
Z okazji Waszej rocznicy ślubu
moc najserdeczniejszych życzeń.
Dużo szczęścia, zdrowia oraz czułości,
zrozumienia i szacunku na dalsze lata 
spędzone razem.
Podpis

Zastosowanie:
  • Niezwykły prezent na rocznicę w postaci zegara, który posiada ciekawą grafikę, życzenia oraz personalizację. Prezentuje się on bardzo nowocześnie, dlatego będzie efektownym elementem dekoracyjnym w domu pary, która obchodzi rocznicę ślubu. Prezent na rocznicę powinien prezentować się oryginalnie i wyróżniać się na tle pozostałych, dlatego zegar taki z pewnością jest. Personalizacja na tarczy zegara podkreśli ważny charakter rocznicy ślubu, ale również nadaje osobistego charakteru. Zegar personalizowany z pewnością będzie niezwykłą pamiątką z wydarzenia, jakim jest rocznica ślubu. Ozdobny zegar z pewnością znajdzie zastosowanie i będzie efektowną dekoracją wiszącą na ścianie.
Wymiary:
  • średnica: ok. 24 cm, grubość: ok. 4 mm.

Zobacz także