SZKATUŁKA na zegarki z grawerem Elegancki Prezent na Rocznicę Ślubu
search
 • SZKATUŁKA na zegarki z grawerem Elegancki Prezent na Rocznicę Ślubu
 • Eleganckie etui na zegarki z grawerem na szklanym wieczku - wyjątkowy prezent na rocznicę

SZKATUŁKA na zegarki z grawerem Elegancki Prezent na Rocznicę Ślubu

109,98 zł
Brutto
Rocznica ślubu to ważne święto dla małżonków, którz będą celebrować swój jubileusz. Szkatułka na zegarki będzie efetownym prezentem, także o symbolicznym znaczeniu. Miejsce na przechowyanie zegarków jak rocznica ślubu skrywa w sobie cząstkę przemijającego czasu.

Personalizacja zamówienia

 • Maks. 250 znaków
 • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Rocznica ślubu to ważne święto dla małżonków, którzy będą celebrować swój jubileusz. Szkatułka na zegarki będzie efektownym prezentem, także o symbolicznym znaczeniu. Miejsce na przechowywanie zegarków jak rocznica ślubu skrywa w sobie cząstkę przemijającego czasu.

Opis:
 • Szkatułka na zegarki z wierzchu obita jest materiałem z eko-skóry z ozdobną linią szycia. Na wieczku znajduje się szklane okienko, przez które widać wnętrze szkatułki. Na szkle zostanie wykonany okazjonalny grawer, który będzie odnosił się do świętowanej rocznicy. Stworzy ją napis z personalizacją w postaci imion małżeństwa oraz rocznicy ślubu:
imiona małżeństwa
liczba lat
Minęło jak jeden dzień
 • Napis na szkatułce dopełniają zdobienia w postaci subtelnych zawijasów. Wnętrze szkatułki składa się z 10 przegródek. W każdej z nich znajduje się poduszeczka na zegarek. Obicie wnętrza zegarka ma jasny kolor. Klapa pudełka na zegarki zamyka się na metalowy zatrzask.
Zastosowanie:
 • Etui na kolekcję zegarków małżeństwa to piękny pomysł na prezent. Rocznica ślubu to okazja do świętowania wspólnie minionych lat w szczęśliwym i udanym małżeństwie. Zegarki jako urządzenia odmierzające czas oraz uroczystość rocznicy ślubu łączy symboliczne znaczenie związane z przemijającym czasem. Dodatkowo podkreśla to grawer na szybce.
 • Prezent z pewnością oczaruje małżonków, a także będzie dla nich miłą pamiątką na wiele kolejnych wspólnych lat. Etui na zegarki to także upominek o praktycznym charakterze. Małżonkowie będą mogli wewnątrz wyeksponować swoją kolekcję zegarków. Będzie to także bezpieczne miejsce, w którym znajdzie się ta cenna kolekcja.
Wymiary:
pudełko
 • Długość: 25,5 cm,
 • Szerokość: 20 cm,
 • Grubość: 8 cm.
pojedyncza poduszka
 • Szerokość: 4,8 cm
 • Długość: 9,2 cm

Szkatułka na zegarki z grawerem na rocznicę ślubu

Niektórzy stawali na ślubnym kobiercu jako ludzie bardzo młodzi, niedoświadczeni. Inni byli już dojrzali. Wiedzieli, że związek to sztuka kompromisów. Każda rocznica ślubu jest wielkim sukcesem i powodem do świętowania. Jest to zwycięstwo miłości. Dlatego wiele małżeństw obchodzi ten wyjatkowy dzień w huczny sposób. Zapraszają najliższych, oragnizują poczęstunek, a niekiedy zabawę do białego rana. Tradycją stało się również wręczanie upominków z okazji rocznicy ślubu. Co więc wybrać?

Eleganckie etui na zegarki na rocznicę ślubu

Tak piękny jubileusz, jak rocznica ślubu, domaga się szczególnej oprawy. Zwykle małżonkowie urządzają przyjęcie dla bliższej i dalszej rodziny oraz przyjaciół. Warto, aby goście zadbali o stosowny prezent, który będzie miał również symboliczne znaczenie. Eleganckie etui na zegarki znakomicie sprawdzi się w tej roli. Szkatułka z grawerem na zegarki męskie to prezent, który z pewnością przypadnie do gustu wszystkim kolekcjonerom zegarków. Grawer jest personalizowany, a zatem można zamieścić imiona małżonków oraz informację, którą rocznicę ślubu świętują. Personalizacja jumieszczona est na szybce, dzięki czemu jest dobrze widoczna. Panie i panowie z pewnością docenią praktyczny charakter prezentu. Może być to jedyny podarunek, a może być to dodatek do innego prezentu, niematerialnego. Zawsze warto, aby małżonkowie wspólnie spędzali czas, więc można dać im także bilety do kina, teatru, voucher na wspólne wakacje albo karnet do spa.

Organizer na zegarki męskie na rocznicę ślubu

Każda rocznica ślubu powinna zachęcać do refleksji nad przemijającym czasem. Czas mija bezpowrotnie, żadnej chwili nie można już odzyskać i zmienić. Można jednak wyciągnąć wnioski z popełnionych błędów i zaniedbań. Ponad wszystko warto jednak cieszyć się każdą chwilą małżeństwa, która jest przeżywana wspólnie, przynosi uśmiech, radość i pokój. Małżonkowie, którzy są spełnieni i szczęśliwi to rzadkość w obecnych czasach. Jaki jest przepis na sukces, jeśli chodzi o udany związek? Wydaje się, że to umiejętność słuchania drugiej osoby, wzajemnego szacunku, kompromisów. Kiedy kobieta ma poczucie bezpieczeństwa, a mężczyzna czuje się doceniony, nie ma potrzeby szukania wrażeń poza małżeństwem. Co podarować drugiej połówce w ten niezapomniany dzień? Organizer na zegarki męskie na rocznicę ślubu będzie cudownym prezentem i przypieczętowaniem miłości.

Kuferek na zegarki na rocznicę ślubu

Zegarki powinny być przechowywane w bezpiecznym miejscu. Kuferek na zegarki na rocznicę ślubu to świetny pomysł na prezent dla każdej pary. Czasomierze znajdują się praktycznie w każdym domu oraz wszytskie z nich mają swoją historię. Rzadko zdarza się, że znalazł się w danej rodzinie nieprzypadkowo. Warto mieć miejsce, aby je wyeksponować. Poduszeczka na zegarek sprawi, że będzie można przechowywać je w szkatułce bez obaw, że się zniszczą. O małżeństwo trzeba dbać, tak samo jak o zegarki. Trzeba je konserwować, sprawdzać, jak działają, w razie potrzeby podejmować działania naprawcze. Tak samo jest z ludźmi i związkami międzyludzkimi. Udane małżeństwo to prawdziwy skarb i warto się o niego troszczyć.

Zobacz także