Czekolada ze zdjęciem dla ukochanej osoby. Prezent na walentynki.
search
  • Czekolada ze zdjęciem dla ukochanej osoby. Prezent na walentynki.
  • Czekolada ze zdjęciem. Prezent dla bliskiej osoby.

CZEKOLADA ze zdjęciem pary miłosny prezent

19,98 zł
Brutto

Podaruj swojej ukochanej wyjątkową chwilę rozkoszy z naszą mleczną czekoladą w pięknym opakowaniu. Różowy kolor dodaje całości romantycznego akcentu, a spersonalizowane elementy, takie jak zdjęcie pary w sercu i indywidualny napis, nadają czekoladzie niepowtarzalny charakter. 

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
  • Nie wybrano pliku GIF, JPG, PNG, DOC, DOCX, PDF, ODT, XLS, XLSX, ODS, TXT, RTF
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Nie czekaj na okazję, aby wyrazić swoją miłość! Dzięki naszej mlecznej czekoladzie w romantycznym opakowaniu, każdy dzień może być wspaniały i pełen słodyczy, podkreślając Waszą wyjątkową więź i miłość, która Was łączy.

Zachwyć swoją drugą połowę pysznym prezentem, którym jest nasza mleczna czekolada z personalizowanym opakowaniem. W różowym opakowaniu z subtelnie umieszczonym zdjęciem pary w sercu oraz romantycznym napisem "IMIĘ + Jesteś moim skarbem + PODPIS", ta słodka niespodzianka stworzona jest, aby wyrazić Twoje uczucia w najsmaczniejszy sposób. Niech nasza czekolada dodatkowo podkreśli piękno i słodycz Waszej miłości. 

To prezent idealny na Walentynki, urodziny, Dzień Kobiet i inne wyjątkowe okazje! Daj swojej ukochanej nie tylko pyszną przekąskę, ale również upominek, który przyniesie radość i uśmiech na jej twarzy. To idealny sposób, aby wyrazić swoje głębokie emocje i uczucia w najsmaczniejszy sposób!

Wymiary:

  • ok. 8 × 18 cm
  • waga: 100 g

Zobacz także