Wyjątkowa kartka z własnymi fotografiami. Kartka walentynkowa z dedykacją.
search
  • Wyjątkowa kartka z własnymi fotografiami. Kartka walentynkowa z dedykacją.
  • Kreatywna kartka na Walentynki. Personalizowana kartka ze zdjęciami.
  • Kartka z własnymi zdjęciami i życzeniami. Unikalna kartka na Walentynki.
  • Kartka na Walentynki ze zdjęciami. Romantyczna kartka.

KARTKA Walentynkowa Ze Zdjęciami Prezent Dla Ukochanej Osoby

28,98 zł
Brutto

Podaruj swojej ukochanej osobie kartkę walentynkową, która stanie się galerią Waszych najpiękniejszych chwil. Z dodanymi własnymi zdjęciami i dedykacją, ta kartka będzie nie tylko wyrazem miłości, ale także przypomnieniem o Waszej relacji.

Personalizacja zamówienia

  • Nie wybrano pliku GIF, JPG, PNG, DOC, DOCX, PDF, ODT, XLS, XLSX, ODS, TXT, RTF
  • Nie wybrano pliku GIF, JPG, PNG, DOC, DOCX, PDF, ODT, XLS, XLSX, ODS, TXT, RTF
  • Nie wybrano pliku GIF, JPG, PNG, DOC, DOCX, PDF, ODT, XLS, XLSX, ODS, TXT, RTF
  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Przedstaw swojej ukochanej osobie niezapomniany prezent - kartkę walentynkową ze zdjęciami. To nowoczesne podejście do wyrażania miłości i zachowania najpiękniejszych chwil. Każde umieszczone zdjęcie staje się częścią osobistej galerii, która w sercu obdarowywanej osoby buduje ciepło i radość, przypominając o wspólnych przeżyciach.

Ta kartka to nie tylko prezent, lecz także możliwość spersonalizowania go poprzez dodanie własnych zdjęć i tekstu. To szczegół, który nadaje prezentowi intymny charakter. Słowa "Zostań moją Walentynką" nadają kartce romantyczny kontekst, zapraszając do celebracji miłości w najbardziej bezpośredni sposób. Czerwone akcenty w tekście podkreślają pasję i głębokie uczucia, które towarzyszą każdemu zakochanemu.

Wewnątrz kartki znajduje się miejsce na osobisty wpis, pozwalając na dodanie indywidualnego akcentu do przesłania. Tutaj można dopisać osobiste życzenia, wiersz lub po prostu podzielić się myślami, które uczynią ten prezent dla ukochanej osoby niepowtarzalnym . Elegancka i stonowana, z delikatnymi graficznymi elementami, ta kartka doskonale wyraża uczucia w sposób przemyślany, będąc jednocześnie symbolem rosnącej miłości i wspólnych, niezwykłych momentów.

Wymiary:
  • 10 x 15 cm

Zobacz także