Welurowa szkatułka z grawerem w postaci imienia.
search
 • Welurowa szkatułka z grawerem w postaci imienia.
 • Welurowa personalizowana szkatułka z imieniem w różowym kolorze.
 • Szkatułka welurowa z imieniem.

SZKATUŁKA welurowa na biżuterię i drobne błyskotki Prezent dla NIEJ

89,98 zł
Brutto
Chcesz podarować z okazji wieczoru panieńskiego albo na inną szczególną okazję coś wyjątkowego przyjaciółce, siostrze czy kuzynce? Doskonale sprawdzi się szkatułka welurowa na biżuterię i drobne błyskotki – dla niej będzie to elegancki gadżet i świetna pamiątka. Ponadto może stanowić ona dekorację toaletki, zarówno białej, jak i tej w jasnym lub ciemnym wybarwieniu.

Personalizacja zamówienia

 • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Chcesz podarować z okazji wieczoru panieńskiego albo na inną szczególną okazję coś wyjątkowego przyjaciółce, siostrze czy kuzynce? Doskonale sprawdzi się szkatułka welurowa na biżuterię i drobne błyskotki – dla niej będzie to elegancki gadżet i świetna pamiątka. Ponadto może stanowić ona dekorację toaletki, zarówno białej, jak i tej w jasnym lub ciemnym wybarwieniu.

Opis:
 • Ozdobna szkatułka welurowa na biżuterię i drobne błyskotki „dla niej” jest w całości wyściełana modnym materiałem. Welurowe obicie znajduje się na wszystkich ściankach, a także brzegach wieczka. To ostatnie posiada przeźroczyste szkło, na którym umieścimy imię właścicielki szkatułki.
 • Posiadaczka takiej szkatułki będzie ją dumnie eksponować na blacie mebli lub toaletce. Warto podkreślić, że wewnątrz znajduje się mocne zapięcie metalowe na zatrzask, w złotym kolorze.
 • Całość jest niezwykle dekoracyjna i wpisuje się w stylistykę glamour. Warto jeszcze wspomnieć o wnętrzu szkatułki. Otóż znajduje się tu organizer na biżuterię wykonany z modnego materiału. Można do niego wkładać wszelką biżuterię, od zegarków, przez pierścionki, bransoletki, aż po łańcuszki czy naszyjniki.
Zastosowanie
 • Każda kobieta ucieszy się z takiego upominku, jak szkatułka na biżuterię. Będzie mogła do niej wkładać zarówno tę wykonaną ze złota, jak i srebra. Oczywiście biżuteria z innych materiałów szlachetnych nie powinna być przechowywana bezpośrednio obok siebie, bowiem srebro może zacząć zachodzić.
 • Szkatułka chroni biżuterię przed światłem i wilgocią, które destrukcyjnie wpływają zwłaszcza na srebro. Dlatego srebrną biżuterię można trzymać nawet pod materiałem z przegródkami, tak by nie zaczęła ciemnieć, choć już sama szybka odbija światło i chroni przed wilgocią, a dzięki przegródkom biżuterię można łatwo oddzielić.
 • W szkatułce welurowej na biżuterię i drobne błyskotki dla niej można również przechowywać biżuterię własnej roboty. Wiele osób zajmuje się rękodzielnictwem i samodzielnie, np. z rzemieni i kamieni, albo muliny wykonuje np. bransoletki.
 • Kobieta wykonująca biżuterię może również przechowywać w szkatułce kamienie, łańcuszki, zawieszki i inne materiały potrzebne do jej stworzenia, a nie tylko gotowe produkty. Zatem szkatułka może mieć wszechstronne zastosowanie, a dzięki niej wszystko będzie uporządkowane i zawsze pod ręką.
Wymiary:
 • Wysokość: 5 cm,
 • szerokość: 20 cm,
 • głębokość: 15 cm.

Dlaczego warto sprezentować spersonalizowaną szkatułkę?

Każda kobieta pragnie się podobać zarówno sobie samej, jak i innym osobom. W zwiększeniu atrakcyjności pomagają różne ozdoby w postaci kolczyków, naszyjników, pierścionków, bransoletek itd. Wszystkie błyskotki muszą być oczywiście odpowiednio przechowywane, aby nie doszło do ich zagubienia ani zniszczenia. Unikalnego prezentu dla kobiety, który sprawi jej radość, niezależnie od wieku, nie trzeba długo szukać, jest nim personalizowana szkatułka na błyskotki. Można być pewnym, że obdarowana będzie nią zachwycona.

Szkatułka welurowa na biżuterię prezentem idealnym?

Biżuteria dodaje uroku, jest niezastąpionym dodatkiem stylizacyjnym. Panie mogą pochwalić się sporymi zasobami błyskotek, aby móc dopasować odpowiednie ozdoby do danej stylizacji. Okazji do założenia biżuterii nie brakuje, wiele osób nosi ją każdego dnia. Niezależnie od tego, czy jest ona przeznaczona na szczególne uroczystości lub często zakładana, trzeba wyznaczyć jej odpowiednie miejsce do przechowywania. Organizer na biżuterię dla niej jest świetnym pomysłem na prezent dla każdej kobiety. Większość pań ma szereg błyskotek, które towarzyszą im nie tylko podczas ważnych wyjść, ale sięga po nie także na co dzień. Niestety biżuteria ze względu na swoje wymiary jest podatna na zgubienie, dlatego warto zadbać o odpowiednie jej przechowywanie. Elegancka szkatułka wykończone welurem sprawdza się idealnie, bo stanowi unikalną dekorację i jednocześnie zabezpiecza zawartość przed zniszczeniem. Biżuteria będzie właściwe chroniona przed promieniowaniem słonecznym i wilgocią.

Piękna szkatułka zawsze mile widziana

Specjalnie zaprojektowana szkatułka pozwala na wygodne segregowanie niewielkich przedmiotów, dzięki czemu nie będzie trzeba szukać drobiazgów po całym domu. Na szczególną uwagę zasługują modele z przegródkami, aby wszystko miało swoje własne miejsce. Prezentuje się to bardzo efektownie, a zawartość jest dobrze widoczna i łatwo dostępna. Szkatułki stanowią praktyczną dekorację ze względu na to, że są niezwykle eleganckie, dotyczy to nawet prostych modeli w minimalistycznym wydaniu. Można w nich trzymać przeróżne ozdoby w postaci kolczyków, bransoletek, zegarków, broszek, pierścionków, naszyjników, spinek i różnych ozdób do włosów. Organizery na biżuterię to uniwersalny pomysł na prezent dla każdej kobiety i na dowolną okazję. Można wręczyć je mamie, przyjaciółce, kuzynce, pannie młodej, siostrze itd. Szkatułki są bardzo pojemne, zapewniają dużo miejsca do przechowywania różnego rodzaju biżuterii. Są wyściełane miękką tkaniną, która chroni błyskotki przed zarysowaniem i utlenianiem.

Zobacz także