Topper drewniany do dekoracji tortu na wieczór kawalerski.
search
  • Topper drewniany do dekoracji tortu na wieczór kawalerski.
  • Topper z napisem wieczór kawalerski.

TOPPER drewniany na tort na wieczór kawalerski

45,98 zł
Brutto

Drewniany topper na tort na wieczór kawalerski to prosty, ale wyrazisty element dekoracyjny, który doskonale oddaje ducha męskiego świętowania. Po imprezie może on zostać jako element dekoracyjny w domu przyszłego pana młodego, stanowiąc trwałe przypomnienie o niezapomnianym wieczorze spędzonym w gronie przyjaciół.

Ilość

24h

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Drewniany topper na tort to zabawna i stylowa dekoracja, idealna na celebrację wieczoru kawalerskiego. Jego prosta forma i naturalna barwa drewna pasują do każdego rodzaju tortu, dodając mu charakterystycznego, męskiego akcentu.

Wykonany z naturalnego drewna, z precyzyjnie wyciętymi kształtami kieliszków i butelek, nawiązuje do beztroskiego nastroju i zabawy, jakie niesie ze sobą ten męski rytuał. Wyraz "Wieczór Kawalerski" wyraźnie wyróżnia się na tle, informując o charakterze imprezy i jest świetnym sposobem na dodanie odrobiny humoru do wydarzenia. Solidna konstrukcja topperu zapewnia stabilność na torcie, a jego naturalna tekstura drewna wnosi do dekoracji ciepło i męski charakter. Topper jest łatwy w umieszczeniu i może być używany jako centralny punkt dekoracyjny, wokół którego mogą skupiać się wszystkie inne elementy ozdobne. 

Ten drewniany topper na tort to także świetna pamiątka po wieczorze kawalerskim. Po zakończeniu świętowania może on zostać jako upominek dla przyszłego pana młodego, przypominając mu o ostatnich chwilach przed wielkim dniem i o przygodach, które podzielił z najbliższymi przyjaciółmi.

Wymiary:

  • Wysokość: ok. 20 cm;
  • szerokość: ok. 20 cm

Zobacz także