Ramka na zdjęcie dla Panny Młodej. Pamiątka z wieczory panieńskiego.
search
  • Ramka na zdjęcie dla Panny Młodej. Pamiątka z wieczory panieńskiego.

RAMKA na zdjęcie She Said Yes! Prezent dla przyszłej panny młodej

54,98 zł
Brutto
Personalizowana ramka na zdjęcie. Wyjątkowy prezent dla Panny Młodej od przyjaciółek.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Nie wybrano pliku .png .jpg .gif
wydruk zdjęcia: nie
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Wieczór panieński to przyjęcie, na którym nie może zabraknąć tematycznych dekoracji, szalonych zabaw, rozmaitych atrakcji i oczywiście licznych podarunków dla przyszłej mężatki. Co do tych ostatnich przedmiotów warto postawić na różnorodność, łącząc nietuzinkowe niespodzianki ze sprawdzonymi prezentami. Produktem, który może pełnić rolę tradycyjnego upominku, jest zdecydowanie ozdobna ramka na zdjęcie. Aby nadać jej szczególnego charakteru, dobrze jest sięgnąć po unikatowy, personalizowany gadżet, taki jak ten, który prezentujemy powyżej.

Bliska Ci osoba, w której wieczorze panieńskim wkrótce weźmiesz udział, chętnie eksponuje w swoim domu klasyczne, papierowe fotografie, przedstawiające ważne momenty w jej życiu? Szukając prezentu dla przyjaciółki, która wkrótce poślubi swojego wybranka, warto wziąć pod uwagę zakup upamiętniającej to wydarzenie, wykonanej na specjalne zamówienie, personalizowanej ramki. Dostępny na naszej stronie przedmiot to wysokiej jakości gadżet o prostej, ale i niezwykle eleganckiej formie. Jest on utrzymany w jasnej, świetnie komponującej się z każdym otoczeniem barwie. W górnej części ramki umieścimy różowy tekst "Wieczór panieński" uzupełniony o imię przyszłej panny młodej. Poniżej zdjęcia znajdzie natomiast ozdobny, tematyczny napis "She said Yes". Zdanie to pojawia się także na wielu innych produktach z bogatego asortymentu sklepu internetowego Ślubne Zakupy, co pozwala na łatwe i wygodne skompletowanie zestawu pasujących do siebie akcesoriów i dekoracji.

Szykowna, personalizowana ramka na zdjęcie to doskonały pomysł na prezent dla przyszłej panny młodej z okazji wieczoru panieńskiego. Funkcjonalny, ale i ozdobny przedmiot stanie się ozdobą mieszkania obdarowanej nim osoby.

Do wyboru są dwie opcje produktu: ramka ze zdjęciem lub bez zdjęcia. Wybierając pierwszą opcję, należy zdjęcie wgrać na stronie produktu lub wysłać plik jpg. na adres e-mail: produkcja@sklepyoms.pl z numer zamówienia w tytule wiadomości.

Wymiary:
  • rozmiar ramki: 20 × 20 cm,
  • ramka na zdjęcie w rozmiarze: 10 × 15 cm.

Zobacz także