Papierowe talerzyki z napisem he asked and she said yes.
search
  • Papierowe talerzyki z napisem he asked and she said yes.

TALERZYKI papierowe She Said Yes! połyskujący napis 6szt

8,68 zł
Brutto
Papierowe talerzyki na przyjęcie z okazji wieczoru panieńskiego. Na nich znajduje się napis w kolorze różowego złota: He asked & She said yes.
Ilość

24h

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Organizujesz wieczór panieński? Z pewnością potrzebujesz tematycznych dodatków, aby stworzyć niezapomniany klimat na Waszym babskim spotkaniu. Wieczór panieński to wyjątkowe wydarzenie, podczas którego przyszła panna młoda żegna stan wolny. Według zwyczaju to ostatnia szansa, by zaszaleć przed ślubem! Dlatego należy zadbać o odpowiednią oprawę tego wydarzenia. Nie zapomnij o odpowiednim wystroju i dodatkach, które podkreślą atmosferę. Jeśli będziecie bawić się w domu, przydadzą się Wam na przykład papierowe talerzyki. Proponujemy talerzyki z metalicznym napisem w kolorze różowego złota! Dzięki nim dodasz przestrzeni blasku, a stół na przyjęciu będzie wyglądał zjawiskowo.

Zostałaś wybrana na świadkową i planujesz imprezę-niespodziankę dla przyjaciółki lub siostry? Jeśli wieczór panieński ma odbyć się w domu, nie może zabraknąć przekąsek. Warto więc zadbać o odpowiednią dekorację stołu. W tym celu przydadzą się na przykład papierowe talerzyki, kubki i jednorazowe sztućce, dzięki którym unikniecie dużego sprzątania na następny dzień. Praktycznym i efektownym dodatkiem na panieński są na przykład te talerzyki z metalicznym napisem w kolorze różowego złota. Postaw na błyszczące dodatki, a będziecie czuć się jak księżniczki!

Zestaw papierowych talerzyków na panieński to świetne rozwiązanie, które ograniczy ilość naczyń do zmywania następnego dnia. Powiedzmy sobie szczerze — nie będzie Wam się chciało sprzątać. Dlatego warto zdecydować się na jednorazowe naczynia i sztućce. Dobrym wyborem będą te talerzyki w delikatnym różowym kolorze. Są ozdobione metalizowanym napisem: He asked & she said yes, który nawiązuje do oświadczyn, czyli pierwszego kroku, jaką wykonuje para w stronę ślubnego ołtarza. Talerzyki w minimalistycznej wersji z błyszczącym napisem sprawdzą się w wielu aranżacjach, a szczególnie na wieczorze panieńskim w stylu glamour, romantycznym czy nowoczesnym. Planując wystrój na panieński, warto sięgnąć po pozostałe pasujące dodatki jak kubeczki, słomki i serwetki, które stworzą spójną całość. Taka aranżacja zachwyci przyszłą pannę młodą!

Wymiary:
  • średnica: 18 cm.

Zobacz także