Karta ze zdrapką z pytaniem do mamy chrzestnej.
search
  • Karta ze zdrapką z pytaniem do mamy chrzestnej.
  • Zdrapka z pytaniem do chrzestnej
  • ZDRAPKA pytanie do mamy chrzestnej Małe Stópki
  • Pytanie do mamy chrzestnej w postaci karty ze zdrapką.
  • Karta z pytaniem ukrytym pod zdrapką.

ZDRAPKA pytanie do mamy chrzestnej Małe Stópki

12,00 zł
Brutto

Prośba o bycie matką chrzestną w postaci karty z pytaniem ukrytym pod zdrapką. W zestawie znajduje się koperta.

Ilość

24h

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Ta niezwykła zdrapka to kreatywny sposób na zapytanie o zostanie matką chrzestną. Prośba ma postać karty z pytaniem ukrytym pod złotą zdrapką. Dołączona do niej zawieszka z serduszkami stanowi ciekawy detal, który jednocześnie może posłużyć do zdrapania złotka. Tak wyrażonej prośbie nie sposób odmówić!

Pytanie o bycie matką chrzestną w postaci karty. Do zestawu dołączona jest również dopasowana koperta w kolorze złotym. Karta powstała na wysokogatunkowym papierze i ma atrakcyjny design.  Na jasnoróżowym tle umieściliśmy metalizujący motyw dziecięcych stópek, a także tekst: „Kochana Ciociu! Mam do Ciebie pytanie!”. Poniżej znajduje się okrągła zdrapka, pod którą umieszczone jest pytanie „Zostaniesz moją mamą chrzestną?”. Dołączone metalowe serduszka na zawieszce pozwalają na wygodne usunięcie zdrapki. Ciekawym akcentem jest również dopasowany do okazji cytat znajdujący się na odwrocie.

Choć możesz zapytać wprost, to jednak warto wykorzystać tę okazję w wyjątkowy sposób. Zdrapka umieszczona na estetycznej karcie nie tylko spełni zadanie, ale jednocześnie stanie się cudowną pamiątką, którą można zachować na lata. Zadbaliśmy o to, aby całość prezentowała się bardzo atrakcyjnie. Subtelne zestawienie jasnego różu i złota tworzy bardzo kobiecy efekt - w sam raz dla przyszłej matki chrzestnej! Koniecznie sprawdź też inne gadżety z kolekcji Małe Stópki!

Wymiary:

  • 15 cm x 10,5 cm

Zobacz także