Karta ze zdrapką z pytaniem do ojca chrzestnego.
search
  • Karta ze zdrapką z pytaniem do ojca chrzestnego.
  • Pytanie do taty chrzestnego w postaci karty ze zdrapką
  • Karta z pytaniem o bycie chrzestnym.
  • Zdrapka z pytaniem do ojca chrzestnego.

ZDRAPKA pytanie do taty chrzestnego Małe Stópki

12,00 zł
Brutto

Pytanie o bycie ojcem chrzestnym w postaci karty z prośbą ukrytą pod zdrapką. W zestawie znajduje się koperta.

Ilość

24h

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Tak wyrażonej prośbie nie da się odmówić! Zapytanie o bycie ojcem chrzestnym dziecka, w formie eleganckiej karty ze zdrapką jest nie lada atrakcją. Na pewno sprawi, że ten wyjątkowy moment na długo utkwi w pamięci. A przede wszystkim stanie się prostym sposobem na uzyskanie odpowiedzi twierdzącej!

Zapytanie o zostanie rodzicem chrzestnym w postaci pamiątkowej karty wraz z dopasowaną kopertą w kolorze złotym. Całość powstała z wysokiej jakości papieru o znacznej gramaturze. Na froncie umieścimy napis: „Kochany Wujku. Mam do Ciebie pytanie”. Poniżej znajduje się zdrapka, pod którą ukryty jest tekst: „Zostaniesz moim ojcem chrzestnym?”. Dodatkowym ozdobnym detalem jest zawieszka z serduszkami, która przyda się do zdrapania złotka oraz motyw dziecięcych stópek na szczycie karty. Na odwrocie karty umieściliśmy cytat dopasowany do okazji.

To wspaniały sposób na to, aby moment poproszenia o zostanie ojcem chrzestnym stał się naprawdę wyjątkowy. Karta będzie stanowić niesamowitą pamiątkę, którą warto zachować na lata. Sprawi też, że osoba proszona na ojca chrzestnego na pewno poczuje się wyróżniona i doceniona. Uwagę przyciąga sam nietuzinkowy projekt, jak i staranne wykonanie karty. Każdy detal pasuje do reszty, zaś zdrapka wprowadza element zabawy i niespodzianki. To ciekawe, rzadko spotykane rozwiązanie!

Wymiary:

  • 15 cm x 10,5 cm

Zobacz także