ZDARPKA z Pytaniem Do Świadka GAME OVER
search
 • ZDARPKA z Pytaniem Do Świadka GAME OVER
 • Zdrapka z pytaniem i imieniem, które skrywają się pod zdrapką.

ZDRAPKA z Pytaniem Do Świadka GAME OVER

19,98 zł
Brutto
Decyzja o ślubie to przełomowy moment dla narzeczonych, dlatego niezbędne jest natychmiastowe wsparcie. Poproście kandydata na świadka, aby pełnił tę funkcję, za pomocą pytania schowanego pod zdrapką!

Personalizacja zamówienia

 • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Decyzja o ślubie to przełomowy moment dla narzeczonych, dlatego niezbędne jest natychmiastowe wsparcie. Poproście kandydata na świadka, aby pełnił tę funkcję, za pomocą pytania schowanego pod zdrapką!


Opis:
 • Ciekawy sposób na zadanie pytania kandydatowi na świadka. Na eleganckiej papeterii w męskim stylu, zostało wkomponowane pytanie do świadka. Pomiędzy licznymi ozdobnikami, które podbiją serce każdego gejmera.
 • Na czarnym tle prostokątnej kartki znajduje się grafika niczym z gry, z komunikatem, którego znaczenie każdy zna... GAME OVER.
 • Wokół napisu znajdują się elementy dopełniające, czyli popularne pady do grania oraz inne napisy:
KONIEC KAWALERSKIEGO ŻYCIA
SAM NIE DOTRĘ DO KOLEJNEGO LEVELU
Imię świadka
Zostaniesz moim świadkiem?
 • Fraza z imieniem świadka jest elementem, który ukrywa się pod zdrapką w kształcie myślowej chmurki. Kartka wyposażona jest w sznureczek ze specjalną zawieszką, przy pomocy której świadek ma usunąć zdrapkę.
Zastosowanie:
 • Pytanie do świadka musi mieć w sobie to coś, powinno wywrzeć wrażenie na pytanym tak, aby jego odpowiedź była czystą formalnością. Dzięki kartce z pytaniem pod zdrapką osiągniecie zamierzony cel, czyli zdobędziecie wymarzonego świadka!
 • Personalizacja na kartce, czyli ukryte wraz z pytaniem imię pod tajemniczą chmurką będzie niespodzianką, ale wywrze też osobiste wrażenie na przyszłym świadku. Imię do czegoś zobowiązuje.
 • Kartka o żartobliwej treści doskonale się uzupełnia z grafiką, która powstała na podstawie popularnych gier. Jeśli Wasz wybranek na świadka dodatkowo pasjonuje się rozgrywkami w e-sporcie to ta kartka jest idealna. Dzięki niej pozyskanie idealnego świadka będzie czystą formalnością.
 • Do kompletu dołączona jest czarna koperta, aby ciekawość obdarowanej osoby sięgnęła zenitu. Po uroczystości ślubnej kartka z pytaniem będzie pamiątką i miłym wspomnieniem z przygotowań.
 • W ten sam sposób możecie poprosić wybrankę na świadkową. W ofercie sklepu znajdują się zdrapki z pytaniem do świadkowej, a nawet etykiety na wino, na których widnieje zdrapka ze schowanym pytaniem. Dzięki takiej formie prośby o świadkowanie, starania będą z pewnością docenione i na długo zapamiętane. A pomoc przy organizacji ślubu oraz wesela będą ciekawym doświadczeniem, które z czasem przerodzi się w piękne wspomnienie.
Wymiary:
 • 15 cm x 10,5 cm.

Zdrapka z pytaniem do świadka

Prośba o świadkowanie na ślubie to niezwykle ważna i emocjonalna chwila nie tylko dla Pary Młodej, ale również dla wspomnianego przyszłego świadka. Chcąc poprosić przyjaciela o bycie świadkiem na ślubie, należy pamiętać o kilku ważnych kwestiach. Po pierwsze, warto zastanowić się nad tym, czy dana osoba będzie odpowiednim wyborem, aby pełnić tę funkcję. Czy jest zaangażowana w życie zakochanych? Czy można jej zaufać? Mając już pewność, że przyjaciel doskonale sprawdzi się w roli świadka, warto wybrać odpowiedni moment i miejsce, aby zadać mu to ważne pytanie. Może to być na przykład uroczysta kolacja, miły spacer lub spotkanie w kawiarni. Kluczowe jest także odpowiednie przygotowanie się do tej rozmowy. Warto zastanowić się nad tym, co powiedzieć i jak zrobić to w sposób ciepły i szczery. Znakomitym rozwiązaniem w takiej sytuacji może być dostępna w naszym sklepie internetowym zdrapka “Czy zostaniesz moim świadkiem?”.

Idealny sposób na zadanie ważnego pytania – zdrapka

Zdrapka z pytaniem do świadka to oryginalny i zabawny sposób na poproszenie przyjaciela o pełnienie tej ważnej funkcji na ślubie. Zadanie pytania w tej formie dodaje do całości element niespodzianki i humoru. Znajdująca się w naszej ofercie zdrapka "GAME OVER" stanowi odwołanie do gier komputerowych, gdzie napis ten pojawia się, gdy gracz przegrał, nie osiągając wyznaczonego celu. Tego typu humorystyczne nawiązanie do ślubu wzięło się stąd, iż zawarcie związku małżeńskiego oznacza “konieczność” spędzenia z drugą połówką reszty swojego życia – wiele kawalerów może to więc żartobliwie określić jako ograniczenie czy przeszkodę w kontynuowaniu beztroskiego życia. Warto jednak pamiętać, że jest to jedynie żart, który szczególnie upodobali sobie panowie wychowani na grach wideo.

Świadek – bez niego ślub nie mógłby się odbyć!

Niezależnie od tego, jak będzie wyglądać zdrapka, należy mieć świadomość, iż jest to tylko dodatek do bezpośredniej prośby. Oznacza to więc, że zdrapka nie powinna być jedynym sposobem na poproszenie przyjaciela o zostanie świadkiem na ślubie – nie należy zapominać o tym, jak wielką moc mają słowa. Co więcej, dobrze jest też podkreślić, jak ważna jest dla Pary Młodej dana osoba i jak bardzo zakochani cenią sobie przyjaźń z nią. Nie każdy potrafi otwarcie rozmawiać na poważne tematy, dlatego też pragniemy ułatwić cały proces, oferując w sklepie produkt, jakim jest dobrze wykonana z ciekawym motywem zdrapka “Czy zostaniesz moim świadkiem?”. Cena personalizowanej kartki jest niezwykle kusząca – dlaczego by więc nie skorzystać i nie zadać tego kluczowego pytania w taki niecodzienny sposób?

Zobacz także