Etykieta na butelkę alkoholu. Pytanie do Chrzestnej.
search
  • Etykieta na butelkę alkoholu. Pytanie do Chrzestnej.
  • Etykieta na wino. Pytanie o bycie ojcem chrzestnym

ETYKIETA na alkohol prośba pytanie do chrzestnych Boho

16,98 zł
Brutto

Etykieta na butelkę alkoholu w duchu boho to kreatywna i ciepła metoda zaproszenia kogoś na stanowisko chrzestnego. Złożona z pastelowych barw i naturalnych motywów, etykieta ma na celu stworzenie przyjaznego i przytulnego wrażenia. 

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Rodzaj: dla chrzestnej
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Etykieta na butelkę alkoholu z motywem boho to uroczy sposób na wyrażenie ważnego zapytania. Boho design łączy w sobie naturalność i radosne oczekiwanie. Ten upominek nie tylko pyta, ale także celebruje i honoruje proces, w którym odbiorca zostaje zaproszony do podjęcia się nowej roli. 

Na etykiecie widnieją słowa skierowane do potencjalnych chrzestnych w otoczeniu delikatnych kwiatów i ozdób w stylu boho. Kolorystyka etykiety w ciepłych odcieniach ziemi tworzy przytulną atmosferę, a dodatek gwiazdek i elementów graficznych związanych z dzieckiem nadaje całości lekkości i blasku. Spersonalizowane imiona i data na etykiecie sprawiają, że jest ona nie tylko dekoracją, ale również osobistym komunikatem. Prośba o zostanie matką lub ojcem chrzestnym jest umieszczona w widocznym miejscu, dzięki czemu od razu zwraca na siebie uwagę obdarowanej osoby.

Wybór etykiety z prośbą na butelce ulubionego trunku jest zarówno praktyczny, jak i symboliczny. To nie tylko ozdoba, ale też środek do zbudowania mostu między rodziną a tymi, którzy zostaną poproszeni o podjęcie tak istotnej roli w życiu dziecka. Po uroczystym odczytaniu wiadomości, etykieta staje się czymś więcej niż tylko dekoracją butelki. Przemienia się w trwały element wspomnień, świadectwo ważnego zapytania, które będzie miało długotrwały wpływ na życie dziecka.

Wymiary:

  • 10 cm x 12 cm.

Ważne:

  • Cena obejmuje etykietę, alkohol należy zakupić osobno.

Zobacz także