LUSTERKO Kieszonkowe Skórzane
search
 • LUSTERKO Kieszonkowe Skórzane
 • LUSTERKO Kieszonkowe Skórzane
 • LUSTERKO Kieszonkowe Skórzane
 • LUSTERKO Kieszonkowe Skórzane
 • LUSTERKO Kieszonkowe Skórzane

LUSTERKO Kieszonkowe Skórzane pytanie do świadkowej OMG!

39,98 zł
Brutto
Szukasz oryginalnego sposobu, aby poprosić bliską osobę o świadkowanie? Idealnie sprawdzi się kieszonkowe lusterko, które w zaskakujący sposób pozwoli zadać pytanie przyjaciółce, siostrze, koleżance. Na lusterku znajduje się napis OMG wychodzę za mąż, zobacz kto będzie moją świadkową! Bliska osoba zobaczy swoje odbicie w lusterku, na pewno od razu się zgodzi!

Personalizacja zamówienia

 • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Szukasz oryginalnego sposobu, aby poprosić bliską osobę o świadkowanie? Idealnie sprawdzi się kieszonkowe lusterko, które w zaskakujący sposób pozwoli zadać pytanie przyjaciółce, siostrze, koleżance. Na lusterku znajduje się napis OMG wychodzę za mąż, zobacz kto będzie moją świadkową! Bliska osoba zobaczy swoje odbicie w lusterku, na pewno od razu się zgodzi! Personalizowane lusterko idealnie sprawdzi się jako pamiątka z tego wyjątkowego wydarzenia.

Opis:
 • Skórzane, kieszonkowe lusterko posiada eleganckie obicie ze skóry w jasnym odcieniu.
 • Lusterko rozkłada się, po rozłożeniu widnieją dwa kwadratowe lustereczka. Kieszonkowe lusterko posiada mały zatrzask oraz piękną metalową obwolutę w srebrnym kolorze.
 • Na jednej ze stron umieszczona jest grafika, która przedstawia napis OMG! wychodzę za mąż! Napis wykonany jest nowoczesną czcionką w różowym odcieniu. Pierwsza literka napisu OMG przedstawia pierścionek zaręczynowy z wielkim kryształem. Poniżej dekoracyjną czcionką umieściliśmy tekst: Zobacz kto będzie moją świadkową...
 • Druga część skórzanego lusterka zawiera miejsce na personalizację w postaci odmienionego imienia świadkowej! Dodatkowo umieszczony jest napis Bez Ciebie nie idę!
 • Nadruki wykonane są nowoczesną, trwałą i precyzyjną metodą.

Zastosowanie:
 • W nowoczesny sposób możesz poprosić bliską osobę, aby została świadkową na ślubie! Personalizowane lusterko na pewno ją pozytwynie zaskoczy, ponieważ jest to bardzo oryginalna prośba o świadkowanie!
 • Lusterko na pewno znajdzie zastosowanie w damskiej torebce, jest to niezbędny i bardzo praktyczny gadżet.
 • Personalizacja na lusterku nadaje bardzo wyjątkowego, osobistego charakteru. Lusterko sprawdzi się idealnie jako pamiątka z tego ważnego momentu w Waszym życiu.

Wymiary:
 • 6 cm x 6 cm – złożone lusterko

Ważne:
 • lusterko jest produktem personalizowanym, dlatego wysyłkę zrealizujemy po opłaceniu zamówienia.

Lusterko kieszonkowe eleganckie dla świadkowej

Ślub jest jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu każdej pary. Ciężko wyobrazić sobie zawarcie związku małżeńskiego, na którym zabrakło najbliższych sercom zakochanych osób – mowa tutaj oczywiście o świadkach. Otóż świadkowie to nie tylko osoby, które wspierają Parę Młodą w trudnych chwilach, ale również ci, którzy pomagają im w organizacji ślubu i dopięciu wszystkiego na ostatni guzik. To właśnie oni czuwają nad przebiegiem uroczystości, a także pomagają w rozwiązywaniu ewentualnych problemów. Poza tym świadkowie są również ważnym elementem tradycji. W czasach, gdy ludzie nie byli w stanie samodzielnie zorganizować swojego ślubu, świadkowie pełnili funkcję mediatorów między Parą Młodą a rodzinami. Obecnie, świadkowie są wciąż nieodłącznym elementem ślubu – stanowią symbol wzajemnej pomocy i przyjaźni. Z tego względu planując swój ślub, koniecznie należy zadbać o to, by mieć świadków przy sobie. Co więcej, bardzo miłym gestem ze strony nowożeńców byłoby podarowanie swoim świadkom drobnych upominków. Ciekawym wyborem jest lusterko skórzane kieszonkowe z grawerem dla świadkowej.

Prośba o świadkowanie – skórzane lusterko

Lusterko kieszonkowe jest doskonałym pomysłem na prezent dla świadkowej. Ta niezwykła i praktyczna pamiątka pozwoli jej w każdej chwili sprawdzić swój wygląd, niezależnie od tego, gdzie się znajduje. Dostępne w naszym sklepie lusterko zawiera również personalizację – w ten sposób nie tylko nabiera bardziej osobistego charakteru, ale również staje się niesamowitą pamiątką z tego pięknego dnia. Jego kieszonkowy rozmiar sprawia, że produkt bez problemu zmieści się w każdej damskiej torebce, dzięki czemu świadkowa zawsze będzie mieć go przy sobie. To wspaniały sposób na to, by pokazać jej, jak ważną funkcję pełni w życiu Pary Młodej.

Personalizowane lusterko dla świadkowej

Zakochani, którzy poszukują idealnego upominku dla swojej świadkowej, powinni szczególnie zainteresować się produktem dostępnym w naszym sklepie. Lusterko kieszonkowe eleganckie dla świadkowej będzie znakomitym wyborem. To subtelny i elegancki dodatek, który na pewno sprawi kobiecie wiele radości. Tego typu prośba o świadkowanie jest niezwykle oryginalnym sposobem, aby poprosić bliską osobę o zostanie świadkiem na ślubie. Taki prezent bez dwóch zdań wywoła uśmiech na jej twarzy i będzie miłym wspomnieniem już zawsze przywodzącym na myśl ten niezwykły i niezapomniany dzień. Skórzane lusterko kieszonkowe vintage dla świadkowej to absolutny must have!

Zobacz także