Etykieta samoprzylepna z pytaniem do druhny.
search
  • Etykieta samoprzylepna z pytaniem do druhny.
  • Samoprzylepna etykieta z pytaniem do druhny.

ETYKIETA na szampana różowa Pytanie do Druhny

14,98 zł
Brutto

Prośba do druhny w postaci samoprzylepnej etykiety z pytaniem na butelkę szampana.

Ilość

24h

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Twój ślub zbliża się wielkimi krokami? Nie czekaj do ostatniej chwili i już teraz poproś bliską Ci kobietę o to, aby została Twoją druhną. Możesz to zrobić na bardzo wiele, różnych sposobów. Jednym z nich jest np. wręczenie jej butelki ulubionego alkoholu. Gest ten może towarzyszyć kluczowemu pytaniu, które Cię nurtuje lub… je zastąpić. Jak to możliwe? Za sprawą specjalnie przygotowanej na tę okazję ozdobnej etykiety. Przedmiot ten możesz oczywiście zamówić na stronie naszego sklepu internetowego.

Są takie chwile w życiu człowieka, które warto pamiętać na zawsze. Spraw, aby jedną z nich był dla Twojej przyjaciółki moment, w którym zapytasz ją o to, czy zostanie Twoją druhną? Pomóc Ci w tym może szykowna, bardzo ładnie prezentująca się samoprzylepna etykieta na butelkę. Aby skutecznie spełniała ona swoje zadanie, umieścimy na niej to właśnie pytanie. Oferowana przez nas naklejka utrzymana jest w kolorystyce bieli i różu. W jej centralnym punkcie znajduje się tekst otoczony bogatą, przyciągającą spojrzenie grafiką z motywem roślinnym. Ilustracja zachwyca żywymi barwami i ciekawym projektem, dzięki czemu świetnie będzie prezentować się na butelce wybranego przez Ciebie alkoholu. Postaw na ulubiony trunek osoby, której masz zamiar ją wręczyć lub sięgnij po klasykę. Możesz ozdobić nią np. szampana, którym wkrótce będziesz wznosić toast wspólnie z Twoją przyszłą, a zarazem świeżo upieczoną druhną.

Każdy uwielbia być miło zaskakiwany. Zrób więc niespodziankę przyjaciółce i w nietuzinkowy sposób dowiedz się, czy zostanie Twoją druhną? Zadaj jej to niezwykle ważne pytanie poprzez ozdobną, specjalnie zaprojektowaną na tę okazję etykietę umieszczoną na butelce pysznego napoju wyskokowego. Tak nietypowa forma prośby o wsparcie w ważnym dla Ciebie dniu z pewnością przypadnie do gustu każdej kobiecie.
Wymiary:
  • 10 cm x 10 cm.

Zobacz także