POMADKA do ust Ukryte pytanie do świadkowej
search
  • POMADKA do ust Ukryte pytanie do świadkowej
  • POMADKA do ust Ukryte pytanie do świadkowej
  • POMADKA do ust Ukryte pytanie do świadkowej

POMADKA do ust Ukryte pytanie do świadkowej

34,98 zł
Brutto
Pomadka ochronna do ust o delikatnym, waniliowym zapachu. Z zewnątrz pomadka ma piękny, połyskujący kolor różowego złota. Ponadto na zatyczce umieścimy imię przyszłej świadkowej, ale dopiero po jej zdjęciu ukaże się prawdziwa niespodzianka! W środku znajduje się ukryte do niej pytanie: Czy zostaniesz moją świadkową? 

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Już wiesz, kto zostanie twoją świadkową, ale ona jeszcze niczego się nie spodziewa? Planujesz zadać pytanie swojej przyjaciółce, ale chciałabyś zrobić to w nietypowy sposób? Mamy rozwiązanie! Podaruj jej naszą wyjątkową pomadkę do ust z ukrytym pytaniem do świadkowej, a z pewnością pozytywnie ją zaskoczysz! Pomadka do ust, jaką przygotowaliśmy na tę okoliczność, to pielęgnacyjny kosmetyk w eleganckim wydaniu. Waniliowa pomadka do ust zamknięta jest w połyskującym opakowaniu rose gold z personalizacją. Na zatyczce widnieje wygrawerowane imię twojej przyjaciółki, a na wewnętrznej części opakowania znajduje się wiadomość dla świadkowej. To dopiero niespodzianka!

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu. Dlatego warto mieć obok siebie osobę, która będzie dawać wsparcie i pomoc w trudnych chwilach. Taką rolę przyjmują świadkowie. Jest ona dla nich dużym wyróżnieniem i dowodem sympatii oraz zaufania. Chcesz spytać swoją przyjaciółkę, czy zostanie twoją świadkową? Zrób to w nietypowy sposób, a z pewnością to wspomnienie pozostanie z wami na zawsze! Ciekawym pomysłem jest wręczenie tej pomadki z ukrytym pytaniem do świadkowej. Taka niespodzianka z pewnością pozytywnie ją zaskoczy, wobec czego odpowiedź może być tylko jedna: tak!

Pomadka z ukrytym pytaniem do świadkowej to klasyczny pielęgnacyjny kosmetyk do ust o działaniu nawilżającym. Ma waniliowy zapach i jest bezbarwna, jednak w tym przypadku zdecydowanie ważniejsze jest jej efektowne opakowanie. Choć z pozoru wygląda całkiem niepozornie, skrywa w sobie pytanie-niespodziankę. Pomadka w błyszczącym opakowaniu w kolorze różowego złota wygląda bardzo elegancko. Uroku dodaje jej personalizacja w postaci imienia na zatyczce. Po otwarciu szminki oczom twojej przyjaciółki ukaże się pytanie: Czy zostaniesz moją świadkową? To element zaskoczenia, który wywoła uśmiech na jej twarzy. Zaskocz swoją świadkową takim podarunkiem, a z pewnością nie będziesz długo czekać na odpowiedź!


Wymiary:
  • Ø 1,9 x 7 cm.
Ważne:
  • Imię umieszczone na pomadce może mieć cieniowanie powstałe w procesie jego wykonania,
  • W trakcie użytkowania najlepiej przechowywać pomadkę w kosmetyczce, aby nie miała ona kontaktu np. z kluczami.

Zobacz także