PREZENT dla świadkowej w drewnianej skrzyni Coś Niebieskiego
search
 • PREZENT dla świadkowej w drewnianej skrzyni Coś Niebieskiego
 • PREZENT dla świadkowej w drewnianej skrzyni Coś Niebieskiego

PREZENT dla świadkowej w drewnianej skrzyni Coś Niebieskiego

65,98 zł
Brutto
Uroczy zestaw prezentowy zapakowany w elegancką skrzynkę z personalizacją to wyśmienity pomysł na wyrażenie podziękowań dla świadkowej. Wszystkie upominki na pewno przypadną jej do gustu.

Personalizacja zamówienia

 • Maks. 250 znaków
 • Maks. 250 znaków
 • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Uroczy zestaw prezentowy zapakowany w elegancką skrzynkę z personalizacją to wyśmienity pomysł na wyrażenie podziękowań dla świadkowej. Wszystkie upominki na pewno przypadną jej do gustu.

Opis:
 • zestaw prezentowy zamknięty w skrzyni wykonanej z naturalnego drewna,
 • wewnątrz znajdują się 4 przegródki - trzy o tym samym wymiarze oraz jedna podłużna,
 • wewnątrz znajdują się upominki dla super świadkowej:
okrągłe lusterko z pomadką 2w1, z napisem na wieczku Jesteś Niezastąpiona, pyszne belgijskie czekoladki oraz metaliczny świecznik z tealightem,
 • dno każdej z przegródek zostało wypełnione ozdobnym sizalem,
 • na wewnętrznej stronie wieczka umieszczona zostanie również ozdobna karta z tekstem podziękowań oraz zdobieniem z kolekcji Coś Niebieskiego,
 • podłużna przegroda idealnie nadaje się do umieszczenia wewnątrz mini-buteleczki z winem lub szampanem.
Zastosowanie:
 • skrzynka z prezentami dla świadkowej to mily gest w jej stronę oraz wyjątkowa forma podziękowań,
 • świadkowa poczuje się doceniona, a drobiazgi będą jej przypominały o tym, że była Waszą świadkową,
 • po opróżnieniu skrzynki może ona zostać wykorzystana do przechowywania innych rzeczy.
Wymiary:
 • skrzynka: 22,5cm x 16,5cm x 8cm.
Ważne:
 • alkohol nie jest częścią zestawu, dokup go osobno,
 • produkt personalizowany, wysyłany po opłaceniu zamówienia.

Prezent dla świadkowej

Twój ślub zbliża się wielkimi krokami, sala zamówiona, sukienka i dodatki wybrane, goście powoli odpowiadają na zaproszenia. Pracy jest mnóstwo, ale nic dziwnego - przed Tobą najważniejsza impreza w życiu. W ferworze przygotowań nie możesz jednak zapomnieć o upominku dla jednej z najbliższych osób, które będą Ci towarzyszyć w tym wielkim dniu - Twojej świadkowej.

Prezent pidełko dla świadkowej

Organizacja ślubu i wesela to ogromne wyzwanie dla każdej pary. Niezastąpionym wsparciem dla przyszłej panny młodej jest jej świadkowa. To właśnie ona organizuje wieczór panieński, odbiera i przechowuje prezenty oraz służy pomocą w każdej kryzysowej sytuacji, zarówno podczas przygotowań, jak i w trakcie wesela. To naturalne, że chcesz wynagrodzić czas i wysiłek, który włożyła, aby dzień Twojego ślubu był dokładnie taki, jak sobie wymarzyłaś. Znalezienie odpowiedniego prezentu dla kogoś tak wyjątkowego nie jest jednak łatwym zadaniem. Od czego zacząć?

Upominek dla świadkowej

Wręczanie prezentów gościom weselnym to niezwykle piękna tradycja. W podziękowaniu za udział w ceremonii wszyscy weselnicy otrzymują drobiazgi oznaczone imionami pary młodej oraz datą ślubu. Twoja świadkowa zasługuje jednak na coś absolutnie wyjątkowego. Prezentu dla niej zacznij więc szukać najpóźniej miesiąc lub dwa przed ślubem. Ostatnie tygodnie przygotowań będą bardzo wymagające i nie będziesz mogła poświęcić tej sprawie wystarczająco dużo uwagi. Pamiętaj, że prezent dla świadkowej nie musi być wyjątkowo kosztowny czy okazały. Swoją wdzięczność i miłość możesz okazać na wiele sposobów. Przede wszystkim poszukaj czegoś osobistego. Niech Twoja świadkowa wie, że poświęciłaś czas na znalezienie prezentu specjalnie dla niej. Wybierz coś, z czego będzie mogła korzystać przez długie lata, mając przy tym w pamięci jej gust i upodobania.

Pudełko dla świadkowej

Podarunki dla świadkowej nie są obwarowane żadnym sztywnym protokołem. Nie ma więc lepszego i gorszego prezentu. Pomyśl o upominku, który nie straci wartości zaraz po zakończeniu ceremonii. Zestaw uroczych drobiazgów zamkniętych w eleganckiej, drewnianej skrzynce z pewnością przypadnie do gustu Twojej świadkowej. Spersonalizowane bibeloty oraz karta z osobistym podziękowaniem stanowią doskonałą pamiątkę. Po zużyciu zawartości skrzynka może być wykorzystana do przechowywania biżuterii lub innych skarbów. Dzięki temu świadkowa będzie wspominać dzień Twojego ślubu przez długie, długie lata.

Zobacz także