Winietki z srebrnym napisem. Eleganckie winietki na ślub.
search
  • Winietki z srebrnym napisem. Eleganckie winietki na ślub.
  • Dekoracje stołu weselnego. Personalizowane winietki z imieniem i nazwiskiem.

WINIETKA ślubna z bukiecikiem na stół weselny Srebrne Love

10,00 zł
Brutto

Starannie zaprojektowane i wykonane winietki to idealny sposób na wskazanie gościom ich miejsc przy stołach. Element personalizacji, potwierdza troskę gospodarzy o dobre samopoczucie zaproszonych, sprawiając, że ten dzień staje się jeszcze bardziej pamiętny dla każdego uczestnika.

Personalizacja zamówienia

  • Nie wybrano pliku GIF, JPG, PNG, DOC, DOCX, PDF, ODT, XLS, XLSX, ODS, TXT, RTF
Ilość

Minimalna ilość do kupienia wynosi 15.

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Poddaj się magii detali, które nadają ton najważniejszym chwilom. Ta winietka ślubna jest nie tylko informacją o miejscu siedzenia gościa, ale również subtelną dekoracją, która dodaje charakteru każdej uroczystości. 

Na jasnym papierze wyeksponowano precyzyjnie nadrukowane imię i nazwisko, stanowiące osobisty akcent na weselnym przyjęciu. Zaprojektowana z myślą o harmonii i spójności z całością uroczystości, winietka łączy w sobie funkcjonalność z efektownym wyglądem. Delikatny bukiecik, przymocowany do karty, przyciąga wzrok i jest symbolem świeżości oraz nowego początku, jakim jest małżeństwo. Dopełnieniem kompozycji jest srebrny pobłyskujący nadruk, dodający odrobiny blasku i modernistycznego stylu. To dyskretny, ale wyrazisty akcent, który podkreśla romantyczny nastrój i jest przewodnim motywem przewijającym się przez dekoracje. 

Niewielka winietka jest wykonana z dbałością o każdy szczegół. Minimalistyczny design karty jest odpowiedzią na współczesne trendy w ślubnych dekoracjach, a każdy egzemplarz jest jak drogowskaz, który prowadzi gościa do jego miejsca przy stole. 

Wymiary:

  • rozłożone: 9cm x 10cm
  • po złożeniu: 4,5cm x 10cm

WAŻNE:

  • produkt jest wysyłany tylko po wcześniejszej wpłacie na konto
  • minimalna ilość sztuk w zamówieniu: 15
  • personalizacja obejmuje nazwiska gości nadrukowywane wizytówkach
  • listę gości (w notatniku (.txt) ) prosimy przesyłać na maila: produkcja@sklepyoms.pl podając numer zamówienia, którego ona dotyczy lub załącz je przy produkcie. Proszę wpisać nazwiska jedno pod drugim bez numerowania np.:

Karolina Dąbrowska

Helena Domagalska

Anna Filipiak

  • prosimy o uważne sprawdzenie listy przed wysłaniem - są one kopiowane przez grafików bez sprawdzania zawartości, prosto z przesłanego przez Państwa pliku i drukowane z ewentualnymi błędami, nie ma późniejszej możliwości dokupienia pojedynczych sztuk

Zobacz także