Miętówki na ślubne podziękowanie dla gości.
search
  • Miętówki na ślubne podziękowanie dla gości.

MIĘTÓWKI ślubne podziękowanie dla gości Srebrne Love (+etykieta)

9,98 zł
Brutto

Zestaw miętówek ślubnych "Srebrne Love" to wyrazisty dodatek, który będzie towarzyszył Waszym gościom długo po ostatnim tańcu. Białe, okrągłe opakowania z elegancką srebrną etykietą zyskują na indywidualnym charakterze dzięki personalizowanym elementom. 

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Ilość

Minimalna ilość do kupienia wynosi 12.

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Zestaw miętówek ślubnych z kolekcji "Srebrne Love" to upominek, który pozwoli Waszym gościom zatrzymać świeżość wspomnień z Waszego ślubu. Okrągłe, białe pudełeczka z subtelnym srebrnym akcentem są zarówno praktyczne, jak i stylowe, idealne by przekazać podziękowania w sposób, który będzie miło wspominany.

Na każdym pudełku znajduje się srebrzysty napis "Dziękujemy", inicjały pary młodej oraz data uroczystości, wykonane elegancką czcionką. Jest to prosty, ale wyrafinowany sposób, by wyrazić swoją wdzięczność, a jednocześnie dodać element personalizacji do tego szczególnego dnia. W środku, miętówki o delikatnym, orzeźwiającym smaku oferują chwilę relaksu i orzeźwienia. Doskonałe po zakończeniu posiłku lub jako mała przekąska w ciągu dnia, będą nie tylko symbolem Waszej troski o gości, ale i przypomnieniem o atmosferze świętowania.

Te ślubne miętówki to więcej niż drobny upominek – to symboliczne "dziękuję", które przywoła uśmiech za każdym razem, gdy Wasz gość sięgnie po chwilę orzeźwienia. Są doskonałym wyborem dla par szukających sposobu, by elegancko wyrazić wdzięczność i podzielić się radością swojego dnia. To drobny gest, który mówi dużo więcej niż tysiąc słów.

Wymiary:

  • średnica: 4,6cm; wysokość: 1,4cm

Ważne:

  • etykiety do samodzielnego umieszczenia.

Zobacz także