Jojo personalizowane na ślubne podziękowanie dla gości.
search
  • Jojo personalizowane na ślubne podziękowanie dla gości.
  • Jojo w białym kolorze z posrebrzaną etykietą.

JOJO ślubne podziękowanie dla gości Srebrne Love (+naklejki) 10szt

74,80 zł
Brutto

Jojo to nietypowy i zabawny sposób na podziękowanie gościom za udział w Waszym wyjątkowym dniu. Białe, okrągłe jojo z dopasowanymi naklejkami, na których wydrukowano "Dziękujemy", datę ślubu oraz inicjały pary młodej, dodają tradycyjnemu upominkowi nowoczesnego charakteru.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Jojo z personalizowaną etykietą to kreatywne i niekonwencjonalne podziękowanie dla gości, które wyróżni się na tle tradycyjnych ślubnych upominków. Każde jojo, ozdobione naklejką z podziękowaniami, inicjałami zakochanych i datą ich ślubu, jest świadectwem Waszej oryginalności i dbałości o szczegóły.

Wykończone czystą bielą i delikatnym srebrnym zdobieniem, te jojo z łatwością wpisują się w ślubną estetykę. Są pięknym dodatkiem, który nie tylko upamiętnia dzień zaślubin, ale również zapewnia unikalne wrażenia. Jojo nie są tylko zabawką z przeszłości – to sposób na przekazanie gościom cząstki Waszej wspólnej historii w formie, która wywołuje pozytywne emocje i zaraża uśmiechem. To upominek, który zachęca do wspólnego świętowania i aktywnego uczestnictwa w radości tego dnia.

Podarowanie gościom ślubnego jojo z kolekcji "Srebrne Love" to oryginalny sposób na powiedzenie "dziękuję". Jest to gest, który pozostanie w pamięci jako wyraz Waszej innowacyjności i chęci podzielenia się z nimi kawałkiem swojego świata, pełnym szczęścia i zabawy.

Wymiary:

  • średnica: 5 cm.

Ważne:

  • cena dotyczy 10 sztuk
  • otrzymujesz jojo i naklejki do samodzielnego naklejenia

Zobacz także