Mini nutella na podziękowanie dla gości weselnych.
search
  • Mini nutella na podziękowanie dla gości weselnych.
  • Personalizowany upominek dla gości weselnych. Nutella w słoiczku.

NUTELLA mini słodkie podziękowanie ślubne Srebrne Love

9,98 zł
Brutto

Słoiczki Nutelli w miniaturowym wydaniu to niekonwencjonalny i smakowity sposób na wyrażenie Waszych podziękowań. Każdy słoiczek, ozdobiony personalizowaną naklejką z datą i imionami nowożeńców, staje się słodką pamiątką Waszego ślubu. 

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Ilość

Minimalna ilość do kupienia wynosi 12.

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Mini słoiczki Nutelli to słodki akcent, który doda magii każdej ślubnej uroczystości. Elegancka naklejka z podziękowaniem, datą i imionami państwa młodych otacza każdy słoiczek, tworząc unikalny i personalizowany upominek. Taki drobiazg to idealny sposób na podziękowanie gościom za wspólne świętowanie Waszego dnia.

Oferując te małe słoiczki Nutelli, przekazujecie nie tylko wyraz wdzięczności, ale również zaproszenie do podzielenia się radością w najbardziej przyjemny sposób. Każdy kto odkręci pokrywkę, odkryje nie tylko bogaty smak popularnego kremu orzechowo-czekoladowego, ale również ciepło i serdeczność tego szczególnego dnia. Te miniaturowe słoiczki są nie tylko praktyczne, ale i stylowe, wpisując się w najnowsze trendy ślubnych upominków.

Wybierając mini Nutellę jako podziękowanie dla gości, dajecie im coś więcej niż tradycyjny upominek – ofiarujecie kawałek słodyczy, który każdy może zabrać do domu i rozkoszować się nim, przypominając sobie o Waszym wspólnym świętowaniu.

Wymiary:
  • Nutella 25 g.

Zobacz także