Personalizowany album ze srebrnymi, błyszczącymi napisami.
search
  • Personalizowany album ze srebrnymi, błyszczącymi napisami.
  • Album z ekoskóry z jasnymi kartami z pergaminem.

ALBUM tradycyjny ślubny ze srebrnymi napisami Srebrne Love

99,98 zł
Brutto

Tradycyjny album ślubny "Srebrne Love" z srebrnymi napisami to znakomita pamiątka, która z czasem zyskuje na wartości. Piękno tego albumu tkwi w prostocie jego designu – czysta, biała okładka zdobiona jest subtelnymi, srebrnymi napisami z imionami państwa młodych i datą ich ślubu, co nadaje mu ponadczasowego stylu.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Album ślubny z ekoskóry z połyskującymi srebrnymi napisami to elegancki sposób na zachowanie najcenniejszych chwil Waszego najważniejszego dnia. Wyrafinowana biel okładki harmonizuje z lśniącymi srebrnymi akcentami, a spersonalizowane detale takie jak imiona nowożeńców i data uroczystości dodają mu unikalnego charakteru.

Solidna konstrukcja albumu zapewnia trwałość i ochronę dla Waszych zdjęć przez lata, a klasyczny design sprawia, że będzie on pasował do każdego wnętrza. Album ten nie jest tylko przechowalnią wspomnień, ale również pięknym elementem dekoracyjnym. Wnętrze albumu oferuje wysokiej jakości strony, które są gotowe pomieścić Wasze zdjęcia i zapiski, tworząc narrację Waszej miłości. Przejrzysty układ ułatwia organizację i prezentację zdjęć, pozwalając każdemu, kto przegląda, na doświadczenie chwil z Waszego ślubu.

Wybór tego albumu to decyzja o zachowaniu ważnych momentów w sposób, który oddaje ich wartość. Jest to idealne miejsce na skarby, które będą wspominane i podziwiane przez pokolenia, dzięki czemu dzień Waszego ślubu nigdy nie zblednie w pamięci.

Wymiary:
  • 24 cm x 24 cm lub 24 cm x 29 cm,
  • Ilość stron: 60 (30 kartek)
  • W albumie zmieści się ok. 180 zdjęć w rozmiarze 15 x 10 cm
Ważne:
  • Rozmiar albumu wysyłamy losowo.

Zobacz także