ZAPROSZENIE ślubne personalizowane Zielony Wianek
search
 • ZAPROSZENIE ślubne personalizowane Zielony Wianek
 • ZAPROSZENIE ślubne personalizowane Zielony Wianek

ZAPROSZENIE ślubne personalizowane Zielony Wianek

12,98 zł
Brutto

Śliczne zaproszenie ślubne z letnim motywem z pewnością spodoba się obdarowanym gościom. To zdecydowanie elegancki sposób, aby zaprosić bliskie osoby na uroczystość zaślubin.

Personalizacja zamówienia

 • Nie wybrano pliku GIF, JPG, PNG, DOC, DOCX, PDF, ODT, XLS, XLSX, ODS, TXT, RTF
 • Nie wybrano pliku GIF, JPG, PNG, DOC, DOCX, PDF, ODT, XLS, XLSX, ODS, TXT, RTF
Zdobienie koperty: koperta bez wklejki
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Śliczne zaproszenie ślubne z letnim motywem z pewnością spodoba się obdarowanym gościom. To zdecydowanie elegancki sposób, aby zaprosić bliskie osoby na uroczystość zaślubin.

Piękne, subtelne zaproszenie wykonane jest z jasnego papieru, ozdobionego motywem wianka uplecionego z zielonych listków. We wnętrzu wianka kunsztowną czcionką wypisane są inicjały imion Państwa Młodych. W skład zaproszenia wchodzi kilka elementów:
 • karta z treścią zaproszenia,
 • bilecik,
 • koperta,
 • biała wstążka,
 • lak ze wzorem serduszka.
Zaproszenie ślubne to nie tylko informacja o zbliżającym się wydarzeniu, ale również preludium do tego, co goście mogą oczekiwać podczas ceremonii. Dla par planujących letnie wesele w tonacji naturalnej, mamy propozycję nie do odrzucenia. Nasze zaproszenie ślubne zostało stworzone z myślą o lekkich, letnich uroczystościach. Delikatna kolorystyka, inspirowana barwami natury, tworzy harmonijną całość, która zachwyca i w subtelny sposób wprowadza gości w klimat zbliżającej się uroczystości. Co więcej, oferujemy pełną personalizację zaproszeń. Zaproszenie to pierwszy akcent, który wprowadza Waszych gości w klimat Waszego ślubu. Wybierając zaproszenie inspirowane latem i naturą, zdecydujecie się na propozycję, która od razu zyska uznanie w oczach rodziny i przyjaciół, dając im przedsmak tego, co będzie ich czekać w dniu Waszego ślubu. Spraw, by ten pierwszy akcent był równie niezapomniany jak sama uroczystość!
 • Przy zamawianiu zaproszenia proszę w formacie txt przesłać na adres druk@sklepyoms.pl lub wgrać do zamówienia z pomocą odpowiedniej opcji przy produkcie
- tekst zaproszenia
- tekst na bilecik (obie strony) - jeśli chcecie, aby znalazły się na nich symbole informujące np. o preferowanych prezentach, podajcie nam wybrany numer wzoru z ostatniego zdjęcia
- imiona i nazwiska gości
 • tekst będzie drukowany w takiej formie, w jakiej zostanie przesłany, dlatego prosimy o dokładne sprawdzenie; w temacie wiadomości proszę wpisać numer zamówienia
 • proszę wpisać nazwiska jedno pod drugim bez numerowania, np:

Jan Kowalski
Tomasz Nowak
Dorota Napierała

Wymiary:
 • karta zaproszenia: 12 cm x 17 cm,
 • bilecik: 8,5 x 12 cm.
WAŻNE:
 • Minimalna możliwa do zamówienia liczba zaproszeń to 20 sztuk.
 • Aby jak najszybciej zrealizować zamówienie, nie wysyłamy wizualizacji zaproszenia.
 • Przed dostarczeniem plików prosimy o sprawdzenie poprawności zapisu treści zaproszenia, tekstu na bilecik oraz poprawnej odmiany listy gości. Przesłane treści nie podlegają weryfikacji, trafiają bezpośrednio do druku.

Zielone zaproszenia ślubne, czyli podstawa stylu greenery

W ślubnej modzie króluje eleganckie umiłowanie przyrody. Właśnie dlatego Młodzi stawiają na wystrój w odcieniach zieleni oraz kwiaty, które mogą zachwycić gości. W tę konwencję doskonale wpisują się zielone zaproszenia ślubne, które są tylko jednym z wielu elementów kolekcji. Dlaczego warto je wybierać?

Zieleń jest elegancka

Zieleń to jeden z bazowych odcieni, który jest bardzo często wybierany jako jeden z kolorów przewodnich uroczystości. Zieleń dobrze współgra z bielą oraz naturalnymi odcieniami kwiatów. Właśnie dlatego jest strzałem w dziesiątkę, zwłaszcza w przypadku wesel organizowanych latem i wiosną. Zaproszenia ślubne z zielonym akcentem doskonale oddadzą charakter uroczystości. Lekki, zielony wianek to ornament, który zapada w pamięć. Jest elegancki, ale równocześnie nie przytłacza. Jest skromny i w dobrym guście. Właśnie dlatego tak chętnie wybierają go Młodzi, a wybór ten popierają ich Rodzice.

Wysmakowane i uniwersalne zielone zaproszenia ślubne

Trzeba też tutaj dodać, że zielony wianek jest bardzo uniwersalnym motywem. Oczywiście, doskonale sprawdzi się na ślubach w stylu boho i greenery, ale bardzo łatwo będzie też dopasować je do innych uroczystości. Będzie też odpowiedni w stylu rustykalnym, nowoczesnym, a nawet klasycznym. Możliwości zastosowania jest naprawdę dużo, co ma przełożenie w popularności tego wzoru. Warto też zaznaczyć, że delikatny wianek trafia w gust nie tylko Panien Młodych, ale też Panów. To wzór, do którego nikogo nie trzeba przekonywać. To po prostu coś, co wpada w oko i zostaje w nim na dłużej.
Warto też pamiętać, że zaproszenie jest personalizowane. Oznacza to, że na okładce nie znajdzie się wyłącznie wysmakowany wianek. Oprócz niego zostaną wydrukowane także imiona Młodych, które zostaną napisane dobrze dobranym fontem. Dzięki temu wpasują się doskonale w styl kartki. Razem stworzą całość, do której z chęcią będziecie wracać nawet po latach od samego ślubu. Nic, więc dziwnego w tym, że zaproszenia ślubne z zielonym wiankiem są hitem kilku ostatnich sezonów.

Zobacz także