ANKIETY WESELNE na kreatywne wpisy gości. grafika z zielonymi gałązkami i imionami Pary Młodej. Księga w białej okładce.
search
  • ANKIETY WESELNE na kreatywne wpisy gości. grafika z zielonymi gałązkami i imionami Pary Młodej. Księga w białej okładce.
  • Topper na tort z nazwiskiem Nowożeńców oraz datą przyjęcia. Kolor jasnego drewna. Dekorowany wywijanym ornamentem.

TOPPER na tort weselny z nazwiskiem Młodej Pary

55,98 zł
Brutto
Topper na tort weselny to prosta i klasyczna dekoracja, która zachwyci Waszych gości. Nazwisko wplecione w nowoczesny wzór podkreśli indywidualny charakter uroczystości i super wygląda na pamiątkowych zdjęciach. Subtelne kwiaty dekorujące topper doskonale wpisują się w ślubną stylistykę.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Topper na tort weselny to prosta i klasyczna dekoracja, która zachwyci Waszych gości. Nazwisko wplecione w nowoczesny wzór podkreśli indywidualny charakter uroczystości i super wygląda na pamiątkowych zdjęciach. Subtelne kwiaty dekorujące topper doskonale wpisują się w ślubną stylistykę.

Opis:
  • Drewniany topper w jasnym kolorze, który przedstawia geometryczny wzór dekorowany na brzegach listkami i kwiatami orchidei. W jego środek wplecione jest nazwisko Pary Młodej zapisane ozdobną czcionką. Topper posiada długi patyczek, który umożliwia łatwe i szybkie umieszczenie go w cieście weselnym.
Zastosowanie:
  • Kontur z imionami Pary Młodej to już klasyczna dekoracja tortu weselnego. Wasze nazwisko umieszczone na torcie podkreśli indywidualny charakter przyjęcia. Piękne fotografie ze ślubu i wesela będą dodatkową pamiątką z tak ważnego dnia w życiu. Tort to ważny element przyjęcia, dekorowany Waszym nazwiskiem z pewnością będzie kolejną atrakcją dla gości.

Wymiary:

  • szerokość: ok. 19cm; wysokość: ok. 19cm


Personalizowany topper na tort weselny z nazwiskiem Pary Młodej

Dla Pary Młodej ślub w ich życiu jest niezwykle ważnym wydarzeniem. Nie dziwi więc to, że chcą, aby ten dzień był idealny. Z tego też powodu każdy szczegół jest dopracowany do perfekcji. Bo to właśnie subtelne dodatki podkreślają wyjątkowy charakter tej uroczystości. Jednym z nich jest słodki poczęstunek, który ma zachwycać nie tylko smakiem, ale również swoją prezencją. Proponowany przez nas personalizowany topper na tort weselny doda mu uroku i sprawi, że każdy uczestnik przyjęcia będzie nim zachwycony.

Topper na tort ślubny - subtelna dekoracja smacznego poczęstunku

Tort weselny stanowi swego rodzaju atrakcję obecną na niemal każdym przyjęciu weselnym. Pięknie udekorowany z pewnością przyciągnie uwagę i zdobędzie uznanie wśród gości, zachęcając ich do jego skosztowania. Proponowany przez nas personalizowany topper na tort z nazwiskiem Pary Młodej i datą ich ślubu stanowi niezwykle oryginalną dekorację, która doskonale wpisuje się w weselną stylistykę. Za pomocą tej prostej dekoracji na długim patyczku każda słodkość będzie się idealnie prezentowała. Drewno w jasnym kolorze z napisem w ozdobnej czcionce stanowi ponadczasową elegancję, podkreślającą szczególny charakter uroczystości.

Topper na tort weselny - by świetnie się prezentował na pamiątkowych fotografiach

Warto również podkreślić, że ciasto weselne jest obowiązkowym elementem pamiętnikowych fotografii weselnych. Dlatego personalizowany topper na tort z nazwiskiem Pary Młodej i datą ślubu wykonany z niezwykłą staranności, w nawiązaniu do weselnej stylistyce, będzie doskonały do wykonania pamiątkowych sesji zdjęciowych. Polecany przez nas topper na tort weselny będzie świetnie się na nim prezentował, stwarzając idealne warunki do pięknych fotografii ślubnych, do których po latach chętnie się wraca oraz z sentymentem wspomina całą uroczystość.

Zwłaszcza że tak udekorowany poczęstunek zachęci gości do wzięcia udział w pamiątkowej sesji zdjęciowej. Spraw, aby najważniejszy dzień w Twoim życiu był dopracowany w najmniejszym szczególe. Nasz topper na tort ślubny będzie doskonałą dekoracją idealnie komponującą się z obraną przez Ciebie ślubną stylistyką. Gwarantujemy najwyższą jakość produktu, staranne wykonanie oraz szybką realizację zamówienia. Zaufaj naszemu doświadczeniu - nie zawiedziesz się!

Zobacz także