PUDEŁKO DREWNIANE Prośba o Błogosławieństwo z IMIONAMI
search
 • PUDEŁKO DREWNIANE Prośba o Błogosławieństwo z IMIONAMI

PUDEŁKO drewniane Prośba o Błogosławieństwo Only Love z IMIONAMI

44,98 zł
Brutto
Prośba o błogosławieństwo to bardzo ważny element każdego ślubu. Tekst prośby opakowany w eleganckie drewniane pudełko będzie także miłą pamiatką dla Waszych rodziców.

Personalizacja zamówienia

 • Maks. 250 znaków
 • Maks. 250 znaków
Rodzaj: dla rodziców
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Błogosławieństwo Rodziców to bardzo ważny element każdej uroczystości ślubnej. Tekst prośby opakowany w eleganckie drewniane pudełko będzie także miłą pamiątką dla Waszych rodziców.

Opis:
 • pudełko z jasnego, naturalnego drewna, 
 • po otworzeniu pudełka wewnątrz znajdują się personalizowane karty z tekstem oraz zdobieniami kolekcji Only Love, 
 • na górnym wieczku skrzyneczki znajduje się wzruszający tekst skierowany do rodziców: 
Mamo 
Tato
WASZA MIŁOŚĆ BYŁA POCZĄTKIEM NASZEGO ISTNIENIA, 
WASZE STARANIA SPRAWIŁY,
ŻE NICZEGO NAM NIE BRAKOWAŁO.
WASZA CIERPLIWOŚĆ NAUCZYŁA NAS ŻYCIA, 
DZIĘKI WAM STALIŚMY SIĘ DOROSŁYMI,
ODPOWIEDZIALNYMI LUDŹMI.
NA WASZ WZÓR
NAUCZYLIŚMY SIĘ KOCHAĆ...

 • wieczko dolne zawiera bezpośrednio prośbę o błogosławieństwo, któe brzmi:
Kochani Rodzice!
PROSIMY WAS O BŁOGOSŁAWIEŃSTWO, 
NA NASZĄ WSPÓLNĄ DROGĘ ŻYCIA
Wasze imiona
data ślubu
 • zdobienia na prośbie są nadrukowane złotą, mieniącą się pięknie czcionką, co czyni, że pudełko jest bardzo eleganckie, 
 • napisy oraz zdobienia na kartach są spójne z motywem przewodnim kolekcji Only Love, 
 • treść będzie odpowiednio dostosowana do prośby zwróconej do obojga rodziców, mamy, bądź taty.
Zastosowanie:
 • pudełko to piękna forma prośby o błogosławieństwo, 
 • pudełko będzie stanowiło wyjątkową pamiątkę dla Waszych rodziców.
Wymiary:
 • 15cm x 16,5cm.
Ważne:
 • produkt personalizowany, wysyłany po wcześniejszym opłaceniu.

Pudełko z prośbą o błogosławieństwo ślubne

Idealnie, kiedy kobieta i mężczyzna, którzy pragną stanąć na ślubnym kobiercu, mogą poprosić swoich rodziców o błogosławieństwo na nową drogę życia. To błogosławieństwo jest bardzo ważne, zarówno w wymiarze religijnym, jak i dla zjednoczenia rodziny. Rodzice mężczyzny przyjmują do rodziny swoją synową, a rodzice kobiety - zięcia.

Rola błogosławieństwa

Są takie życiowe sytuacje, kiedy błogosławieństwo rodziców nie jest możliwe. Być może rodzice rozstali się, być może jeden lub oboje rodziców już nie żyje. To zawsze trudne i przykre doświadczenia, szczególnie w obliczu nadchodzącej radosnej uroczystości zaślubin i wesela. Trudno się z tym uporać i przejść do porządku dziennego. Tym bardziej trzeba docenić każdego rodzica, który jest gotowy błogosławić związek swoich dzieci. Czasem zamiast rodziców może być to ukochana ciocia lub babcia albo wujek lub dziadek! Może być tak, że to właśnie nie rodzic, ale inna osoba z rodziny zastępowała rodzica w obowiązkach rodzicielskich i przelała na dziecko wiele miłości. W dniu ślubu zasługuje na to, by pobłogosławić osobę, która wchodzi na nową drogę życia.

Rodzice i ich miejsce w sercu

Warto uroczyście i pięknie, z powagą i dostojnie, poprosić o błogosławieństwo ślubne. Wspaniałe słowa znajdujące się na tej prośbie pomogą, kiedy z powodu wzruszenia zabraknie słów. Każde dziecko w dzieciństwie obserwuje dorosłych w swoim otoczeniu i pobiera pewne wzorce. Emocje i reakcje na różne sytuacje zapisują się w pamięci i później są odtwarzane. Nie da się ukryć, że rodzice i ich miłość, ich związek, jest bardzo ważny dla każdego dziecka. Z okazji ślubu warto podziękować rodzicom lub opiekunom za ich miłość, zaangażowanie, cierpliwość i wszystkie starania, których z pewnością nie brakowało. Nie brakowało też trosk, tych dotyczących sfery materialnej i tych dotyczących zachowania i dojrzewania, bo to naturalny element życia każdego człowieka. Podziękowanie za cały trud i prośba o błogosławieństwo będą zwieńczeniem pewnego etapu życia i przejściem do kolejnego etapu, już ze swoją drugą połową, kiedy to ona będzie najważniejsza, ale rodzice i rodzinny dom zawsze będą mieli miejsce w sercu.

Drewniana prośba o błogosławieństwo

To personalizowane pudełko to znakomity wybór. Prośba o błogosławieństwo dla rodziców z pewnością spotka się z przychylną odpowiedzią. Sklep, w którym można nabyć pudełko, to miejsce, gdzie można nabyć znakomitej jakości produkty w rozsądnych cenach.

Zobacz także