Zastrzyk gotówki prezent na ślub w ramce dla młodej pary, nowożeńców - pudełko na pieniądze
search
  • Zastrzyk gotówki prezent na ślub w ramce dla młodej pary, nowożeńców - pudełko na pieniądze
  • Zastrzyk gotówki prezent na ślub w ramce dla młodej pary, nowożeńców - pudełko na pieniądze

ZASTRZYK gotówki prezent dla Młodej Pary monety i strzykawki

49,98 zł
Brutto

Prezent dla Młodej Pary to najczęściej pieniądze. Podaruj je w niezapomniany sposób i rozbaw Młodą Parę. W drewnianej skrzyneczce pośród czekoladowych monet euro umieściliśmy 5 strzykawek w które wkładasz pieniążki. Taki upominek zachwyci Nowożeńców!

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Niemal każda Młoda Para marzy o cudownym ślubie i weselu. W związku z tym stara się zadbać o każdy szczegół, by zapewnić sobie oraz wszystkim zaproszonym gościom wyśmienitą zabawę. Chcąc wesprzeć ich w tym szczególnym dniu, warto podarować im coś wyjątkowego i na przykład przysłowiową kopertę zastąpić bardziej oryginalnym prezentem.

Jednym z najbardziej popularnych prezentów ślubnych są pieniądze. I nie ma w tym nic złego, ponieważ stanowią uniwersalny upominek, który zawsze się przyda. Niemniej jednak można to zrobić w znacznie bardziej oryginalny sposób. Doskonałym wyborem będzie, dostępna w naszym sklepie, drewniana skrzyneczka wypełniona czekoladowymi monetami euro oraz strzykawkami, które można uzupełnić, wedle uznania, banknotami w polskiej bądź obcej walucie.

Pudełeczko zawiera 10 monet oraz 5 strzykawek, ale oczywiście jego zawartość można powiększyć (we własnym zakresie) - dodając inne czekoladki bądź prawdziwe monety (na drobne wydatki). Z pewnością tego typu upominek dla Młodej Pary zaskoczy ich i wywoła na ich twarzach uśmiech. Jest to niezwykle oryginalny i pełen humoru prezent, który zachwyci Nowożeńców. Pyszne czekoladki osłodzą pierwsze dni małżeństwa, a gotówka zapewni dobry start na nowej drodze życia i pozwoli spełnić marzenia.

Skrzyneczka zastrzyk gotówki posiada życzenia dla Nowożeńców z podpisem od kogo jest prezent. Dzięki tej personalizacji upominek dla Młodej Pary zyskuje na wyjątkowości i z pewnością będzie stanowił doskonałą pamiątkę na lata. Ramka z życzeniami może zostać powieszona lub postawiona i przywracać miłe wspomnienia z tego wyjątkowego dnia. Dla Pary Młodej dzień ślubu jest szczególnym dniem, dlatego warto podarować im coś równie wyjątkowego. Jeśli są to pieniądze, to dzięki oryginalnej oprawie zyskają na atrakcyjności. Prezent dla Młodej Pary zastrzyk gotówki nie tylko ich zaskoczy i rozbawi, ale będzie również idealną pamiątką.

Wymiary:
  • skrzynka 22,5cm x 16cm x 8cm,
  • wewnątrz skrzynki umieściliśmy 10 czekoladowych monet oraz 4 strzykawki.
Ważne:
  • produkt jest personalizowany, wyślemy go po opłaceniu zamówienia,
  • strzykawki otrzymujesz puste – napełnij je gotówką samodzielnie.

Zobacz także