Bombonierka z krówkami dla gościa specjalnego z personalizacją na opakowaniu
search
  • Bombonierka z krówkami dla gościa specjalnego z personalizacją na opakowaniu
  • Krówki w bombonierce mają owijki z napisem Dziękujemy

BOMBONIERKA z krówkami Zielony Wianek SŁODKIE PODZIĘKOWANIE personalizowana

48,98 zł
Brutto
Słodkie krówki w wyjątkowym wydaniu! Bombonierka pełna tych łakoci z personalizowanym opakowaniem, pięknie się prezentuje. A motywy z kolekcji Zielony Wianek świetnie pasują na tę uroczystość. Każdy gość weselny, który otrzyma taki podarunek będzie się czuł wyróżniony.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Słodkie krówki w wyjątkowym wydaniu! Bombonierka pełna tych łakoci z personalizowanym opakowaniem, pięknie się prezentuje. A motywy z kolekcji Zielony Wianek świetnie pasują na tę uroczystość. Każdy gość weselny, który otrzyma taki podarunek, będzie się czuł wyróżniony.

  • Bombonierka, w której znajduje się 10 przepysznych, słodkich i rozpływających się w ustach krówek, pochodzących od polskiego producenta to świetny pomysł na słodkie podziękowania. Opakowanie bombonierki jest z grubej sztywnej tektury. Na wieczku pudełeczka, nadrukujemy specjalnie na Wasze zamówienie imiona oraz datę zaślubin. Na krówkach zostaną umieszczone ozdobne papierki z napisem Dziękujemy. Krówki owinięte są w dekoracyjne papierki, które również mają zdobienie z naturalnym motywem zielonego wianka. Grafika na białym tle prezentuje się bardzo subtelnie, a zarazem elegancko.
  • Bombonierka ze słodkościami oraz Waszą indywidualną personalizacją to oryginalny i bardzo wyjątkowy sposób na podziękowanie dla weselników. Imiona Pary Młodej sprawia, że goście zyskają pamiątkę z Waszego ślubu. Słodkie podziękowania zawsze są odbierane z wielkim entuzjazmem. Bombonierka idealnie będzie pasowała do innych elementów z kolekcji Zielony Wianek.

Wymiary:

  • opakowanie: ok. 16,5 cm x 16,5 cm

Ważne:

  • bombonierę należy przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.

Zobacz także