Skarbonka 3d dla młodej pary z rysunkiem kawałka kuli ziemskiej i zabytkami na błękitnym tle nieba
search
  • Skarbonka 3d dla młodej pary z rysunkiem kawałka kuli ziemskiej i zabytkami na błękitnym tle nieba
  • Skarbonka 3d z kawałkiem kuli ziemskiej z najważniejszymi zabytkami i napisem na podróże małe i duże
  • SKARBONKA - ramka 3D dla Młodej Pary z personalizowanym bilecikiem

SKARBONKA - ramka 3D dla Młodej Pary z personalizowanym bilecikiem

94,98 zł
Brutto
Podaruj pieniądze na ślub w niebanalny sposób! Ramka - skarbonka jako dodatek do banknotów na podróż, będzie wyróżniać się na tle innych prezentów! Spraw radość i zapewnij przepiękną oprawę dla pieniędzy na ślub. Wystarczy, że wrzucisz je do środka najlepiej różne nominały! 

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Podaruj pieniądze na ślub w niebanalny sposób! Ramka - skarbonka jako dodatek do banknotów na podróż, będzie wyróżniać się na tle innych prezentów! Spraw radość i zapewnij przepiękną oprawę dla pieniędzy na ślub. Wystarczy, że wrzucisz je do środka najlepiej różne nominały! 

Nietuzinkowy prezent, który z pewnością zachwyci każdą Parę Młodą: elegancka, solidnie wykonana skarbonka z ramką 3D w kolorze białym. Ramka posiada wygodny otwór, umożliwiający łatwe wrzucanie banknotów i monet. Dzięki zastosowaniu transparentnej pleksi można obserwować, jak gromadzi się zawartość skarbonki, co sprawia dużo radości i motywuje do dalszego oszczędzania na wspólne cele. Tło skarbonki zdobi grafika, przedstawiająca planetę, ze znanymi miejscami na świecie- od wieży Eiffla, przez Statuę Wolności, aż po egzotyczne piramidy. Nad grafiką, dekoracyjną, czarną czcionką nadrukowane jest hasło: „Na małe i duże podróże” inspirujące do realizacji wymarzonych wycieczek. Do ramki dołączony jest personalizowany bilecik przewiązany aksamitną wstążką w kolorze białym. Bilecik jest ozdobiony tą samą grafiką co wnętrze skarbonki, ale na wierzchu umieszczono także spersonalizowany napis: „[Imię Panny Młodej] & [imię Pana Młodego] razem odkrywajcie świat! Z najlepszymi życzeniami w dniu ślubu, [podpis osoby wręczającej prezent]”. Jest to idealne miejsce na wyrażenie osobistych życzeń.

Ramka może być zarówno postawiona na dowolnej płaszczyźnie, jak i zawieszona na ścianie. Dzięki uniwersalności może stanowić centralny element dekoracyjny w salonie czy sypialni, będąc stylową ozdobą. Estetyczne wykonanie i bajkowa grafika sprawią, że ramka będzie pasować do różnorodnych wnętrz, od nowoczesnych po bardziej klasyczne. Dzięki sprytnie zaprojektowanym, otwieranym drzwiczkom z tyłu, skarbonka jest praktycznym narzędziem do zarządzania oszczędnościami, a Para Młoda może w łatwy sposób dodawać środki, jak również wyjąć je, gdy zajdzie taka potrzeba, na przykład podczas planowania kolejnej podróży.

Wymiary:

  • ramka 25,5cm x 25,5cm; głębokość: ok 6 cm.


Skarbonka ramka 3D - wyjątkowy prezent ślubny

Ślub to jedyny w swoim rodzaju dzień w życiu każdej młodej pary. Podczas tej wyjątkowej uroczystości nowożeńcy zawsze chcą, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik. Z kolei zgromadzeni goście pragną ich obdarować wyjątkowym upominkiem. Jaki wybrać, aby był użyteczny i na długo przypominał kochającej się parze o tej doniosłej chwili?

Wyjątkowe prezenty ślubne

Każda uroczystość weselna wymaga specjalnej oprawy. Dekoracje czy zaproszenia ślubne to bardzo istotne elementy, które są dobierane dużo wcześniej. Zazwyczaj bywa tak, że również zaproszeni goście na długo przed uroczystością zastanawiają się jakim prezentem obdarować młodą parę podczas tej wyjątkowej chwili. Dziś ciekawych pomysłów warto poszukać w sklepie internetowym. Bogata oferta sprawia, że bez wychodzenia z domu można znaleźć idealny oraz jedyny w swoim rodzaju prezent dla nowożeńców. Można tu zakupić mnóstwo niezwykle eleganckich oraz bardzo humorystycznych dodatków ślubnych dla każdej pary młodej czy przybrania sali weselnej i samochodu. Zakupy ślubne w sklepie internetowym są zawsze szybkie, sprawne oraz zazwyczaj trafiają w gust nawet najbardziej wymagającej pary.

Skarbonka ramka – wyjątkowy prezent na ślub

Wybór prezentów ślubnych jest przeogromny. Doskonałym dodatkiem do każdego prezentu ślubnego są humorystyczne gry weselne oraz różnorodne atrybuty do zdjęć. W niemały zachwyt potrafi także wprawić ramka skarbonka. Jest ona doskonałym dodatkiem do wręczanych młodej parze pieniędzy. Skarbonka dla młodej pary pozwala podarować jej banknoty w niebanalny oraz bardzo ciekawy sposób. Potrafi ona sprawić każdej młodej parze mnóstwo radości oraz zapewnić przepiękną oprawę dla pieniędzy ofiarowanych na tę wyjątkową okoliczność.A po zakończeniu uroczystości ślubnej do otrzymanej skarbonki małżonkowie mogą zabierać pieniądze, które przeznaczą na wymarzoną podróż czy inny cel.

Ramka 3d dla młodej pary

Niezwykle oryginalnie prezentuje się solidna ramka 3D na ślub w kolorze białym symbolizującym czystość i oddanie. W ramce tej znajduje się wygodny otwór służący do wrzucania banknotów i monet. Dzięki posiadaniu transparentnej pleksi bardzo dobrze widać ile banknotów czy monet zostało wrzuconych do środka. Niezwykle ciekawie prezentuje się również bajkowe tło ramki. Znajdująca się na ramce grafika przedstawia planetę z której wyskakują przepiękne, znane miejsca na świecie.

Z kolei na drugi planie widać akwarelowe chmury oraz błękitne, świetliste niebo. Na górze tej ślubnej ramki jest nadrukowane czarną dekoracyjną czcionką hasło o brzmieniu: „Na małe i duże podróże”. Z kolei na aksamitnej wstążeczce w kolorze białym znajduje się personalizowany bilecik ozdobiony taką samą grafiką, jaka znajduje się w głębi trójwymiarowej skarbonki. Skarbonka ta może być powieszona na ścianie lub postawiona w wybranym miejscu. Jest to jedyny w swoim rodzaju prezent, który mocno wyróżnia się na tle tradycyjnych, białych kopert. Taka skarbonka ślubna zazwyczaj na długo zapada w pamięć, jest użyteczna i bardzo miło wspominana.Zobacz także